Sağlık Kitapları

1 Haftada 5 kg ‘Nasıl’ Verilir? PDF indir

1 Haftada 5 kg ‘Nasıl’ Verilir? PDF indir, e-kitap sitemizde 1 Haftada 5 kg ‘Nasıl’ Verilir? kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. M. Turgay Köse tarafından kaleme alınan 1 Haftada 5 kg ‘Nasıl’ Verilir? kitabı 198 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. 1 Haftada 5 kg ‘Nasıl’ Verilir? kitabını 9786059277013 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. 1 Haftada 5 kg ‘Nasıl’ Verilir? kitap özeti, 1 Haftada 5 kg ‘Nasıl’ Verilir? pdf oku, 1 Haftada 5 kg ‘Nasıl’ Verilir? yandex, M. Turgay Köse e-kitap pdf, 1 Haftada 5 kg ‘Nasıl’ Verilir? PDF Drive, 1 Haftada 5 kg ‘Nasıl’ Verilir? Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

1 Haftada 5 kg ‘Nasıl’ Verilir? PDF Oku

1 Haftada 5 kg ‘Nasıl’ Verilir? Kısa Özet

Sağlık adına verilen yanlış bilgiler sağlığımızı tehdit eder duruma geldi. Uzman Diyetisyen Turgay Köse`nin bu kitabı, bilimsel bir yaklaşımla kaleme alınmış olup bu bakımdan çok mühim bir boşluğu dolduracak niteliktedir. Doğru ve ölçülü beslenmenin püf noktaları, zayıflama hususunda çok fazla sorulan sorulara bilimsel yanıtlar bu kitapta.

“Kara Kuvvetleri Komutanlığı’nda yedek subay diyetisyen olarak vatani görevini yaptığı zamanlardan beri tanıdığım, aldığı eğitime ve edindiği tecrübelerine güvendiğim Uzman Diyetisyen Turgay Köse`nin hazırlamış olduğu bu eserin, sağlığın muhafaza edilmesinda ve toplumun bilinçlenmesinde olumlu etkiler yaratacağına inancım sonsuz. Sağlıklı yaşam ve obezite hususunda aydınlatıcı bilgiler içeren başarılı çalışmasından dolayı kendisini kutluyor ve bilime katkılarının
devamını diliyorum…”

– E. Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ

“Sevgili meslektaşım, arkadaşım Uzman Diyetisyen Turgay Köse`nin bu çalışması oldukça önem taşıyor. Kitabın içinde bulunan her türlü bilgi dikkatlice araştırılıp analiz edilerek sunulmuştur. Bundan dolayı okurlar tarafından büyük beğeniyle karşılanacağına eminim.”

– Prof. Dr. Tanju Besler

“Başarılı çalışmalarından dolayı Uzman Diyetisyen Turgay Köse`yi kutluyor ve katkılarının devamını diliyorum.”

– Prof. Dr. Gülden Köksal

1 Haftada 5 kg ‘Nasıl’ Verilir? PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu