Edebiyat Kitapları

10 Sürpriz Randevu PDF indir

10 Sürpriz Randevu PDF indir, e-kitap sitemizde 10 Sürpriz Randevu kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ashley Elston tarafından kaleme alınan 10 Sürpriz Randevu kitabı 272 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. 10 Sürpriz Randevu kitabını 9786257973687 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. 10 Sürpriz Randevu kitap özeti, 10 Sürpriz Randevu pdf oku, 10 Sürpriz Randevu yandex, Ashley Elston e-kitap pdf, 10 Sürpriz Randevu PDF Drive, 10 Sürpriz Randevu Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

10 Sürpriz Randevu PDF Oku

10 Sürpriz Randevu Kısa Özet

Bırak ailen her şeyi daha da enteresanlaşmaya vardırsın

Sophie’nin yeni yıldan tek dileği erkek arkadaşıyla biraz yalnız kalıp özgürlüğün tadını çıkarabilmekti ama ona sürpriz yapmak için gittiği partide meydana geldiği üzere özgürlük peşinde olan yalnız kendisi değildi.

Dünyası başına yıkılan Sophie, Noel tatili için Nonna’nın evinde toplanan geniş ailesinin yanında biraz olsun avunmayı bekliyordu. Torununun kendine acımasına seyirci kalmak istemeyen Nonna hemen zekice bir plan kurdu: Her birini değişik bir aile üyesinin seçeceği on randevu.

Bazıları felaketle sonuçlanabilecek bu randevuları atlatabilmek için Sophie’nin, kuzenleri Olivia’yla Charlie’nin ve tabii yan komşuları Wes’in yardımlarına ihtiyacı vardı. Efsane Dörtlü güçlerini yeniden birleştirmişken, ikinci şans peşine takılan eski sevgililer veya imkânsız aşklar onları yıkamazdı… değil mi?

*Baştan sona büyük harflerle diyorum ki kesinlikle çok keyifli.* —NPR

*Aşkı bulmak, kendini ve aileni tanımak üzerine çok keyifli bir hikâye.* —Kirkus

*Aile üyelerinin karakterleri, Sophie için seçtikleri randevularla bi hayli zeki bir biçimde yansıtılıyor.* —Publishers Weekly

*Noel teması kitabı daha da göz kamaştırıcı kılıyor.* —Booklist

10 Sürpriz Randevu PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu