PDF İndir

17 Numara – Katliam PDF indir

17 Numara – Katliam PDF indir, e-kitap sitemizde 17 Numara – Katliam kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Fatma Şamata tarafından kaleme alınan 17 Numara – Katliam kitabı 376 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. 17 Numara – Katliam kitabını 9786053048411 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. 17 Numara – Katliam kitap özeti, 17 Numara – Katliam pdf oku, 17 Numara – Katliam yandex, Fatma Şamata e-kitap pdf, 17 Numara – Katliam PDF Drive, 17 Numara – Katliam Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

17 Numara – Katliam PDF Oku

17 Numara – Katliam Kısa Özet

Dijital platformda milyonlarca kişi tarafından okunan 17 Numara serisinin ilk kitabı 17 Numara: Katliam, kurgusu ile kalp atışlarınızı hızlandırırken nefesinizi kesecek.

Gerçek manada kötü olmak için insan ne yaşamalıydı? Kötülük insanın içinde miydi yoksa yaşamın ta kendisi miydi?

Oyuncu olmak için var gücüyle çalışan Defne’nin, şanssızlıklarla dolu günün ardından tek isteği, bir an önce ailesinin yanına gidebilmektir. Lakin bindiği otobüs ve oturduğu 17 numaralı koltuk, yaşamını bir anda değiştirmiş ve onu hiç beklemediği bir yöne doğru sürüklemeye başlamıştır.

Otobüs, eli silahlı yedi katil tarafından durdurulmuş ve bu katiller, yanlarına sekizinciyi almak için gözlerini karartmıştır.

Katliam, gözyaşı ve kaçış umudu… Defne, eski yaşamına dönmek için var gücüyle çabalamaktadır fakat karşısındakiler, normal insanlar değildir.

Bir yanda katliamdan beslenen katiller, bir yanda benliğini korumayan çalışan Defne…
Defne için yaşamın acımasız planları mevcuttur. Neden seçildiğini öğrenmenin vakti gelmiştir. Ya onlardan biri olacaktır veya onlara direnerek yaşamını daha da büyük bir çıkmaza sürükleyecektir.
“17 numaradaki insanoğlu, seni seçtim!”

17 Numara – Katliam PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu