Tarih Kitapları

2. Abdülhamid ve Filistin PDF indir

2. Abdülhamid ve Filistin PDF indir, e-kitap sitemizde 2. Abdülhamid ve Filistin kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Refik Şakir en-Nedşe tarafından kaleme alınan 2. Abdülhamid ve Filistin kitabı 183 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. 2. Abdülhamid ve Filistin kitabını 9786054565146 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. 2. Abdülhamid ve Filistin kitap özeti, 2. Abdülhamid ve Filistin pdf oku, 2. Abdülhamid ve Filistin yandex, Refik Şakir en-Nedşe e-kitap pdf, 2. Abdülhamid ve Filistin PDF Drive, 2. Abdülhamid ve Filistin Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

2. Abdülhamid ve Filistin PDF Oku

2. Abdülhamid ve Filistin Kısa Özet

Altı asır hüküm süren Osmanlı hanedanının, en fazla tartışılan padişahlarından birisi de Sultan II.Abdülhamid’dir. O, kimine göre Kızıl Sultan‘dır, kimine göre Ulu Hakan….

Devlet-i Aliye’nin en buhranlı senelerında tahta çıkmış olan bu padişahı şimdiye dek Türk ve batılı yazarların kaleminden okuduk. Onu ömrünü Filistin davası için mücadele etmekle geçirmiş bir Arap siyasi tarihçisinin kaleminden okumak Türk okurunun gözünde yeni ufuklar açacak ve sıcaklığını hiçbir zaman yitirmeyen Ortadoğu’veyaha sağlam bir perspektiften bakmayı sağlayacaktır kanaatindeyiz.

Refik Şakir en-Nedşe’nin bu eseri Sultan Abdülhamid’in saltanat senelerını ve İsrail Devletinin kuruluş macerası karşısında Osmanlı idaresinin tutumunu gözler önüne sermektedir.

2. Abdülhamid ve Filistin PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu