Ekonomi Kitapları

30 Saniyede Ekonomi PDF indir

30 Saniyede Ekonomi PDF indir, e-kitap sitemizde 30 Saniyede Ekonomi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kolektif tarafından kaleme alınan 30 Saniyede Ekonomi kitabı 159 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. 30 Saniyede Ekonomi kitabını 9789944702492 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. 30 Saniyede Ekonomi kitap özeti, 30 Saniyede Ekonomi pdf oku, 30 Saniyede Ekonomi yandex, Kolektif e-kitap pdf, 30 Saniyede Ekonomi PDF Drive, 30 Saniyede Ekonomi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

30 Saniyede Ekonomi PDF Oku

30 Saniyede Ekonomi Kısa Özet

Keynesyen İktisat veya Serbest Piyasa Kapitalizmi mi? Monetarizm, Oyun Teorisi veya GÖrünmez El mi? Tabii ki, hepsinin ne anlama geldiğini biliyorsunuz. Yani, muhakkak hepsini duymuşsunuzdur. Ama bu iktisat teorileri ile ilgili bir akşam yemeğinde tartışmaya katılabilecek veya finansal bilginizle bir bar sohbetinde göz kamaştırabilecek kadar bilgi sahibi misiniz?

30 Saniyede Ekonomi, en bilinen 50 iktisat teorisini konu alıyor ve onları iki sayfa, 300 kelime ve bir resmi aşmadan, yarım dakika içinde açıklamayı `başarıyor`. İktisat birdenbire ekonomik durumdn çok daha keyifli hale geliyor ve çok daha yüksek anlam ifade ediyor. Bütün bu yol boyunca Adam Smith, David Ricardo ve Alfred Marshall gibi modern iktisadın kurucu babalarıyla da karşılaşıyor, Marksizm`den Merkantilizm`e Neoklasik Büyüme`den Karşılaştırmalı Üstünlük teorisine ve daha birden fazla şey ile ilgili kısa bir kurs alma şansını yakalıyorsunuz.

30 Saniyede Ekonomi, 20. yüzyılda yaşanan ekonomik gelişmeleri daha iyi anlamak için ev hanımlarından iktisat öğrencilerine, üst düzey yöneticilerden akademisyenlere herkesin okuması gereken bir eser…

30 Saniyede Ekonomi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu