Macera Kitapları

47. Samuray PDF indir

47. Samuray PDF indir, e-kitap sitemizde 47. Samuray kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Stephen Hunter tarafından kaleme alınan 47. Samuray kitabı 340 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. 47. Samuray kitabını 9786051112916 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. 47. Samuray kitap özeti, 47. Samuray pdf oku, 47. Samuray yandex, Stephen Hunter e-kitap pdf, 47. Samuray PDF Drive, 47. Samuray Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

47. Samuray PDF Oku

47. Samuray Kısa Özet

Elinde paha biçilmez bir samuray kılıcı varsa, hayatta kalmak için öldürmelisin…

Ömrü savaşmakla geçen Bob Lee Swagger, Vietnam Savaşı’nda keskin bir nişancı, sonra da özel detektif olarak bi hayli fazla kan görmüştür. Artık savaşmak zorunda olmadığını düşündüğü bir zamanda, esrarengiz bir ziyaretçi tüm yaşamını altüst eder: Albay Philip Yano.
Yano, Amerika’ya babasının samuray kılıcını bulmak için gelmiştir. En son 1945 senesinde, İvo Cima Muharebesi’nde Bob’un babasının elinde olduğu bilinen bu kutsal kılıcın sahibine siyasi güç bahşedeceğine inanılmaktadır.

Bob görevi üstlenir ve kılıcı bularak Yano’ya teslim eder. Lakin çok geçmeden Yano ailesi katledilerek kılıç tekrar çalınır. Karanlık güçler işbaşındadır. Yano’nun eski silah dostlarının yardımıyla Tokyo’daki suç örgütlerinin kalbine giren Bob, samurayların vahşi ve kuralcı dünyasıyla tanışır.

47. Samuray PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu