Sağlık Kitapları

5 Günlük Detoks ile Yağlara Veda PDF indir

5 Günlük Detoks ile Yağlara Veda PDF indir, e-kitap sitemizde 5 Günlük Detoks ile Yağlara Veda kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Umay Villa tarafından kaleme alınan 5 Günlük Detoks ile Yağlara Veda kitabı 195 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. 5 Günlük Detoks ile Yağlara Veda kitabını 9786051710730 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. 5 Günlük Detoks ile Yağlara Veda kitap özeti, 5 Günlük Detoks ile Yağlara Veda pdf oku, 5 Günlük Detoks ile Yağlara Veda yandex, Umay Villa e-kitap pdf, 5 Günlük Detoks ile Yağlara Veda PDF Drive, 5 Günlük Detoks ile Yağlara Veda Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

5 Günlük Detoks ile Yağlara Veda PDF Oku

5 Günlük Detoks ile Yağlara Veda Kısa Özet

5 gün içinde vücudunuzdan 9-10 tane 250 gramlık margarini attığınızı düşünün, ne güzel olur değil mi? İşte detoks diyetlerimle bunu yapacaksınız. Aç kalmadan, sinir harbine girmeden hatta çoğu zaman “biz çok yiyoruz, öğünler çok fazla, nasıl kilo vereceğiz” paniğine kapılarak artık veremem diye düşündüğünüz o kilolar gidecek. Tüm detoks menülerim doğrudan doğruya yağ yakmaya, verdiğim egzersiz programları ise kas yoğunluğunuzu arttırıp metabolizmanızı hızlandırmaya yöneliktir. Yağdan kaybedeceğiniz için verdiğiniz kiloları da geri alamayacaksınız.Hazırsanız başlayalım…

– Umay Villa

“Detoks programlarının sıkı bir takipçisi olduğum Umay Villa işini iyi bilen, net bilgiler veren, kararlı ve çalışkan bir insan. Bu kitabın piyasada bir insan. Bu kitabın piyasada mühim bir boşluğu dolduracağına gönülden inanıyorum.”

– Prof. Dr. Zerrin Şatırlar

“Sevgili Umay Villa`nın detokslarının en mühim kısmı menülerin lezzetli, pratik ve doğal gıdalar olmasaydı. Sevgili Umay Villa`yı bu müthiş ve kıymetli çalışması için kutluyorum.”

– Doç Dr. Canan Bural

5 Günlük Detoks ile Yağlara Veda PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu