Psikoloji Kitapları

50 Dakikalık Seans PDF indir

50 Dakikalık Seans PDF indir, e-kitap sitemizde 50 Dakikalık Seans kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Robert Lindner tarafından kaleme alınan 50 Dakikalık Seans kitabı 229 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. 50 Dakikalık Seans kitabını 9786057572950 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. 50 Dakikalık Seans kitap özeti, 50 Dakikalık Seans pdf oku, 50 Dakikalık Seans yandex, Robert Lindner e-kitap pdf, 50 Dakikalık Seans PDF Drive, 50 Dakikalık Seans Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

50 Dakikalık Seans PDF Oku

50 Dakikalık Seans Kısa Özet

50 Dakikalık Seans ile zamanımızın en ünlü psikanalistlerden birisi olan Robert Lindner’ın, seçtiği üç hastasının travmatik geçmişleri neticesinde yaşanan kişilik bozukluklarını psikanalitik yaklaşımla mercek altına aldığı terapi seanslarına konuk oluyoruz.
Ben bir psikanalistim. Kimisi şiddetin eşiğinde, kimisi o eşiği çoktan aşmış katillerle, sadistlerle ve tacize uğramış insanlarla yüz yüze geliyor ve onlarla çalışıyorum. Bu okuyacaklarınız bana aktardıkları biçimde onların hikayeleri – arayışları, kendilerini açığa çıkarışları ve belki de şoke edişleri. Hayatın işlenmemiş yüzeyindeler onlar, bu yüzden de yardım edilemez değiller. (Robert Lındner)
Geleneksel psikanalitik düşüncenin, bugün bile yaratıcı ve tartışmalı kabul edilebilecek klinik stratejilerle büyüleyici bir harmanı olan 50 Dakikalık Seans bilinçaltının sonsuz denizine açılıyor… Bu kitabı okumadan hiçbir öğrencinin psikoterapi eğitimi tamamlanmış sayılmaz. Orijinal yayınından seneler sonra, psikoterapi tarihinde hâlâ öncü bir dönüm noktası olarak duruyor. (John Suler)

50 Dakikalık Seans PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu