Ekonomi Kitapları

5S İş Yeri Organizasyonu Uygulayıcı El Kitabı PDF indir

5S İş Yeri Organizasyonu Uygulayıcı El Kitabı PDF indir, e-kitap sitemizde 5S İş Yeri Organizasyonu Uygulayıcı El Kitabı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yılmaz Altaş tarafından kaleme alınan 5S İş Yeri Organizasyonu Uygulayıcı El Kitabı kitabı 160 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. 5S İş Yeri Organizasyonu Uygulayıcı El Kitabı kitabını 9786053276807 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. 5S İş Yeri Organizasyonu Uygulayıcı El Kitabı kitap özeti, 5S İş Yeri Organizasyonu Uygulayıcı El Kitabı pdf oku, 5S İş Yeri Organizasyonu Uygulayıcı El Kitabı yandex, Yılmaz Altaş e-kitap pdf, 5S İş Yeri Organizasyonu Uygulayıcı El Kitabı PDF Drive, 5S İş Yeri Organizasyonu Uygulayıcı El Kitabı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

5S İş Yeri Organizasyonu Uygulayıcı El Kitabı PDF Oku

5S İş Yeri Organizasyonu Uygulayıcı El Kitabı Kısa Özet

Bu kitapta verilen bilgiler, Yalın Yaklaşımlar dikkate alınarak bir işyeri organizasyonu olarak adlandırılan 5S in adımlarına göre hazırlanmıştır. 

İlk olarak Japonveya kullanılmaya başlamış olan *5S* iş yerindeki malzeme ve bilgi akışının bi hayli hızlı ve doğru olmasını sağlamak maksadıyla kullanılan basit ve kolay uygulanabilen bir yöntem gibi gözükse de uygulanması ve sürdürülmesi emek ister. 

Kuruluşlarda iyi başlatılan *5S* uygulamalarının sürdürülmesi ve geliştirilmesinde çoğunlukla sorunlar yaşanmakta ve beklenen fayda sağlanamamaktadır. Bu poblemlerin temel nedenleri içinde *5S* sisteminin yöneticiler ve/yahut çalışanların yaratıcılıklarını ortaya koyamaması bulunmaktadır.

Bu nedenle bu kitap iki asıl amaç için hazırlanmıştır: 

• Birinci amaç; yöneticiler ve çalışanlar içinde *5S* sisteminin doğru biçimde algılanmasını sağlamak maksadıyla ortak bir dil oluşturmaktır. 

• İkinci amaç: farklı mekanlardan derlenmiş çeşitli fotoğraflar, şekiller ve örnekler sunarak *5S* uygulayıcılarının ufkunu genişletmek ve yaratıcılığını yükseltmektır.

5S İş Yeri Organizasyonu Uygulayıcı El Kitabı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu