Eğitim Kitapları

7. Sınıf İngilizce Öğreniyorum Resimli Kelime Kartları PDF indir

7. Sınıf İngilizce Öğreniyorum Resimli Kelime Kartları PDF indir, e-kitap sitemizde 7. Sınıf İngilizce Öğreniyorum Resimli Kelime Kartları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kolektif tarafından kaleme alınan 7. Sınıf İngilizce Öğreniyorum Resimli Kelime Kartları kitabı 120 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. 7. Sınıf İngilizce Öğreniyorum Resimli Kelime Kartları kitabını 9786057671424 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. 7. Sınıf İngilizce Öğreniyorum Resimli Kelime Kartları kitap özeti, 7. Sınıf İngilizce Öğreniyorum Resimli Kelime Kartları pdf oku, 7. Sınıf İngilizce Öğreniyorum Resimli Kelime Kartları yandex, Kolektif e-kitap pdf, 7. Sınıf İngilizce Öğreniyorum Resimli Kelime Kartları PDF Drive, 7. Sınıf İngilizce Öğreniyorum Resimli Kelime Kartları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

7. Sınıf İngilizce Öğreniyorum Resimli Kelime Kartları PDF Oku

7. Sınıf İngilizce Öğreniyorum Resimli Kelime Kartları Kısa Özet

7. Sınıf İngilizce Öğreniyorum Resimli Kelime Kartları

Görsel hafızaya hitap eden bu kartlar aracılığıyla 7. sınıf öğrencileri, İngilizce sözcükleri daha bi hayli hızlı ve kolay biçimde ezberleyebilecekler!

7. Sınıf İngilizce Öğreniyorum Resimli Kelime Kartları; 7. sınıf müfredatına uygun tam 232 kelimeden buluşmaktedir. Her kelimenin anlamının bunun yanında örnek cümle, örnek cümle anlamı ve kelimenin türü de verilmektedir. Ayrıca öğrenciler, sözcüklerin hangi ünitelere dahil olduğunu da görebileceklerdir. Resimler ise sözcükleri hafızalarında canlandırmalarını ve eğlenerek öğrenmelerini sağlayacaktır.

Zincirli tasarımı, kartların gitmesini ve kaybolmasını önlediği gibi selefonlu yapısı da kartların kısa bir sürede yıpranmasını engelleyecektir.

7. Sınıf İngilizce Öğreniyorum Resimli Kelime Kartları aracılığıyla İngilizce öğrenmek, öğrenciler için artık çok daha keyifli ve kolay!

7. Sınıf İngilizce Öğreniyorum Resimli Kelime Kartları PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu