Çocuk Kitapları

Aç Tırtıl PDF indir

Aç Tırtıl PDF indir, e-kitap sitemizde Aç Tırtıl kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Eric Carle tarafından kaleme alınan Aç Tırtıl kitabı 32 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Aç Tırtıl kitabını 9789757549215 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Aç Tırtıl kitap özeti, Aç Tırtıl pdf oku, Aç Tırtıl yandex, Eric Carle e-kitap pdf, Aç Tırtıl PDF Drive, Aç Tırtıl Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Aç Tırtıl PDF Oku

Aç Tırtıl Kısa Özet

1969 senesinde ilk kez yayımlandığından beri birden fazla ödül alan, tüm dünya çapında 62 dile çevrilen ve 46 milyondan fazla satan Aç Tırtıl, çocukların sevgilisi olmaya sürdürmekte. Büyük boyutu, Eric Carle’ın capcanlı fotoğrafları ve sade diliyle bu kitap özellikle okulöncesi çocuklarına keyifli okuma deneyimi yaşatarak kitap sevgisi kazandırmaya faydalı oluyor…

Aç Tırtıl pazartesi günleri 1 elma, salıları 2 kocaman armut, çarşambaları 3 erik, perşembeleri 4 çilek, cumaları 5 portakal tadında…Cumartesileri ise birbirinden leziz 10 farklı yiyeceğe bedel. Pazarları mı? Pazarları güzel bir kitap okumanın tarif edilmez mutluluğudur Aç Tırtıl.

Aç Tırtıl PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu