Roman Kitapları

Acı Deniz PDF indir

Acı Deniz PDF indir, e-kitap sitemizde Acı Deniz kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Fatma Barbarosoğlu tarafından kaleme alınan Acı Deniz kitabı 136 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Acı Deniz kitabını 9786257111461 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Acı Deniz kitap özeti, Acı Deniz pdf oku, Acı Deniz yandex, Fatma Barbarosoğlu e-kitap pdf, Acı Deniz PDF Drive, Acı Deniz Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Acı Deniz PDF Oku

Acı Deniz Kısa Özet

*Gidişleri özleyen bir Gülsun yaşıyor hâlâ içimde. Gurbet iklimlerinde üşümüş Gülsun’a inat yaşayan. Bu şehirden kimin için gidilirdi? Kime gidilirdi? Kime kaçılırdı? Lüks otellerin çay salonlarında, uzak diyarların iklimini kadehlerine karıştırıp yudumlayanlara dalıp gitmiş bir Gülsun. Kazanılan bir burs. Uzak diyarların iklimini koklatan… O kokunun karşısına annenin gözyaşları çıkar.

Babanın dudağı hayır demek için bile aralanmaz. Kız başına, tek başına gâvur memleketlerine gitmek…*
 
Fatma Barbarosoğlu gidemeyenleri, ne geldiği ne gittiği yere ait olamayanları, yarım kalmış aşkları, başkasının hikâyesinde acı bir anı olarak zapt edilmiş hayatları anlatıyor…

Acı Deniz PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu