Roman Kitapları

Açık Sırlar PDF indir

Açık Sırlar PDF indir, e-kitap sitemizde Açık Sırlar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Alice Munro tarafından kaleme alınan Açık Sırlar kitabı 336 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Açık Sırlar kitabını 9789750735325 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Açık Sırlar kitap özeti, Açık Sırlar pdf oku, Açık Sırlar yandex, Alice Munro e-kitap pdf, Açık Sırlar PDF Drive, Açık Sırlar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Açık Sırlar PDF Oku

Açık Sırlar Kısa Özet

Bu kitaptaki 8 öykü, 1850’lerden başlayıp iki dünya savaşının içinden geçerek günümüze geliyor; Kanada’dan Brisbane’e, Balkanlar’a ve Somme’a uzanıyor. Bu büyüleyici öyküler kısıtlanmayı, frenlenmeyi reddeden olağanüstü kadınların sırlarını ortaya koyuyor.

Ünlü İngiliz kültür tarihçisi ve biyografi yazarı Lucy Hughes-Hallett, bu kitap ile ilgili The Sunday Times’a yazdığı yazıda şöyle diyor:

*Alice Munro’nun duru anlatım biçemi ve insan yüreğine akıllıca yaklaşımıyla mucizevi bir nitelik kazanan öyküleri, kısa öyküde yalnızca tek bir olayın aktarılabileceğini öngören geleneğe meydan okuyor. Onun öyküleri kuşaklar ve kıtalar içinde dolaşan birden fazla yaşamı içeriyor. Munro’nun çizdiği yaşamlar sıkıcı değil. Romantizmden uzak bir biçimde ayakları yere basıyor. Bu öykülerde yemek pişirmekten hayal kırıklığı yaratan sekse ve en kusursuz ilişkilerde bile görülen önemsiz yüz karalarına, cinayetten kırık kalplere ve pervasız tutkulara kadar büyük bir değişiklik yer alıyor.

Açık Sırlar PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu