Edebiyat Kitapları

Açık Yaralar ve Dikiş İzleri Ciltli PDF indir

Açık Yaralar ve Dikiş İzleri Ciltli PDF indir, e-kitap sitemizde Açık Yaralar ve Dikiş İzleri Ciltli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Beyza Aksoy tarafından kaleme alınan Açık Yaralar ve Dikiş İzleri Ciltli kitabı 512 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Açık Yaralar ve Dikiş İzleri Ciltli kitabını 9786254140471 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Açık Yaralar ve Dikiş İzleri Ciltli kitap özeti, Açık Yaralar ve Dikiş İzleri Ciltli pdf oku, Açık Yaralar ve Dikiş İzleri Ciltli yandex, Beyza Aksoy e-kitap pdf, Açık Yaralar ve Dikiş İzleri Ciltli PDF Drive, Açık Yaralar ve Dikiş İzleri Ciltli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Açık Yaralar ve Dikiş İzleri Ciltli PDF Oku

Açık Yaralar ve Dikiş İzleri Ciltli Kısa Özet

Daha karanlık, belki biraz da mavi; ama asla yeteri kadar aydınlık değil. Siyah Kuğu serisiyle karanlıkta kalmış kapılardan birini aralayan Beyza Aksoy, Açık Yaralar ve Dikiş İzleri ile çok daha yükseksının anahtarlarını elinde tutuyor. Önce hayaller ölür. Ve unutmayın, karanlığın içindekileri bir kez gördüğünüzde bir daha asla eskisi gibi olamazsınız.

*Pencereleri kapatsan da dışarıdaki kötülüğün içeriye sızacak bir yol bulduğunu biliyorum ama yine de ışıkları söndürüp onlarla körebe oynayabilirsin,* diye mırıldandım. *Direksiyon başında sinirlendiğinde hızı artırabilirsin, dışarıda koşmaya başlayabilirsin ama öfkeni sindirmeyi öğrenmezsen kafanın içindeki o bir metrekarelik alanda felç geçirirsin.* Çantamı çıkardım ve kucağıma aldım. *Bir de…* Paketten bir tane çıkardım. *Yaralarını kapatmak yerine açıkta bırakırsan bireylerin ellerine basit bir şekilde mikrop kapmanı sağlayacak yegâne silahı vermiş olursun. Zehirli iğneyi. İğne asla zehre batırılmamıştır, onu tutan insanlar zehirlidirler.* Çantamın fermuarını kapattım. *Sonra dikiş izi kalır. O iz geçmiyor.*

Açık Yaralar ve Dikiş İzleri Ciltli PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu