Eğitim Kitapları

Açılın Ben Çocuğum PDF indir

Açılın Ben Çocuğum PDF indir, e-kitap sitemizde Açılın Ben Çocuğum kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Müjdat Ataman tarafından kaleme alınan Açılın Ben Çocuğum kitabı 248 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Açılın Ben Çocuğum kitabını 9786059367592 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Açılın Ben Çocuğum kitap özeti, Açılın Ben Çocuğum pdf oku, Açılın Ben Çocuğum yandex, Müjdat Ataman e-kitap pdf, Açılın Ben Çocuğum PDF Drive, Açılın Ben Çocuğum Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Açılın Ben Çocuğum PDF Oku

Açılın Ben Çocuğum Kısa Özet

Bu kitap, aileleri okulla tanıştırmak ve okulun içinde yaşananları eğitimci gözüyle yansıtmak; eğitimcilere de ailelerin penceresinden yansıyanları göstermek için yazılmıştır. Okul ve aile içindeki çatışmaların çocukları ve gençleri nasıl etkilediğini, onların tutkularını nasıl seneler içinde eksilttiğini; kurulacak okul-aile ilişkisinin nasıl olması gerektiğini, davranış ve tutumlarımızı değiştirerek neleri var edebileceğimizi göstermekten öte bir amacım var: *Çocukların gençlerin büyülü hayallerine eşlik edebilmek.*

Müjdat Ataman, Açılın Ben Öğretmenim kitabından sonra Açılın Ben Çocuğum adlı eserde konu alıyor eğitim sistemini ve bu sistemin kahramanlarını. Farklı üslubu ve farklı bakış açısıyla çok ses getirecek yeni bir kitapla buluşuyor Elma Yayınevi okurlarıyla.

Açılın Ben Çocuğum…

Açılın Ben Çocuğum PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu