Ders Kitapları

Açılın Ben Öğretmenim PDF indir

Açılın Ben Öğretmenim PDF indir, e-kitap sitemizde Açılın Ben Öğretmenim kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Müjdat Ataman tarafından kaleme alınan Açılın Ben Öğretmenim kitabının çevirmenliğini Elma Yayınevi yapmıştır. Yayıncılığını Elma Yayınevi yaptığı Açılın Ben Öğretmenim kitap özeti, Açılın Ben Öğretmenim pdf oku, Açılın Ben Öğretmenim yandex, Müjdat Ataman e-kitap pdf, Açılın Ben Öğretmenim PDF Drive, Açılın Ben Öğretmenim Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Açılın Ben Öğretmenim PDF Oku

Açılın Ben Öğretmenim Kitap Açıklaması

Öğrencilerin ayaklarının geri geri gittiği okullarda iyi dersler işlemenin yolunun strateji, teknik, yöntem, ipuçları bilmekten geçtiğini seneler içinde deneyimleyerek öğrendim..

Açılın Ben Öğretmenim 

Öğrencilerin ayaklarının geri geri gittiği okullarda iyi dersler işlemenin yolunun strateji, teknik, yöntem, ipuçları bilmekten geçtiğini seneler içinde deneyimleyerek öğrendim. Öğrenmek kadar öğrendiklerini paylaşmanın da değerli olduğuna inanıyorum. Bu kitap, öğretmenlik, yöneticilik günlerimden ve eğitimcinin eğitimini yaptığım seneler içinde cebimde biriktirdiklerimden oluşuyor. Kitabı okurken kendinizi içinde bulacağınız başlıkların hiçbiri reçete veya can simidi değil, bunu şimdiden söyleyebilirim. Okuyacaklarınız yalnızca bir eğitimcinin deneyim kırıntıları.

Elma Yayınevinden çıkan Müjdat Ataman’ın yeni kitabı Açılın Ben Öğretmenim, tüm eğitimcilere rehber olacak nitelikte. Farklı bir bakış açısı, çiçeği burnunda bir yaklaşım…

 

 

Açılın Ben Öğretmenim PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu