Çocuk Kitapları

Ada – Minik Ada’nın Eğlenceli Maceraları PDF indir

Ada – Minik Ada’nın Eğlenceli Maceraları PDF indir, e-kitap sitemizde Ada – Minik Ada’nın Eğlenceli Maceraları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Burcu Demir tarafından kaleme alınan Ada – Minik Ada’nın Eğlenceli Maceraları kitabı 204 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ada – Minik Ada’nın Eğlenceli Maceraları kitabını 9786052440643 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ada – Minik Ada’nın Eğlenceli Maceraları kitap özeti, Ada – Minik Ada’nın Eğlenceli Maceraları pdf oku, Ada – Minik Ada’nın Eğlenceli Maceraları yandex, Burcu Demir e-kitap pdf, Ada – Minik Ada’nın Eğlenceli Maceraları PDF Drive, Ada – Minik Ada’nın Eğlenceli Maceraları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ada – Minik Ada’nın Eğlenceli Maceraları PDF Oku

Ada – Minik Ada’nın Eğlenceli Maceraları Kısa Özet

Herkese Merhabalar, benim adım Ada. Dokuz yaşındayım. Okulumu çok seviyorum ama şu ödevler biraz daha az olsaydı keşke diye söylenmeden de edemiyorum. Öğretmenimiz arada bir fazla abartıyor bu ödev işini. Nadir de olsa hafta sonları eve tıkılıp ödevler yüzünden başımızı kaldıramadığımız zamanlar olmuştur.

Bu güzel bahar mevsimiyle insana ayrı bir neşe ve enerji geliyor. Oldukça hareketli bir yapım mevcuttur. Birçok spor dalına meraklıyım. Hobilerim, bisiklete binmek,yüzmek, okçuluk ve basketbol oynamak. Ama en sevdiğim spor aikido. Bir Japon dövüş sanatı bu savunma sporuna beş yaşındayken başlamıştım. Hala ilk günkü heyecan ve keyifle sürdürmekteum. Kısa olaraksı baharın gelişi ve benim enerjimin iki katına çıkmasıyla birlikte kağıdı ve kalemi kaptığım gibi soluğu sizin yanınızda aldım.

Bana kısaca dedektif Ada derler. Bütün problemleri bir bakışta çözebilirim. Önce anlatacaklarımı dinleyin. ardından sizin problemlerinizi de parmaklarımı şıklatarak çözeceğim.

Ada – Minik Ada’nın Eğlenceli Maceraları PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu