PDF

Adelheid Meutes, Judith Bossert – Gündelik Yaşamda Zen PDF Oku indir

Adelheid Meutes, Judith Bossert – Günlük Yaşamda Zen PDF Oku indir, e-kitap sitemizde Adelheid Meutes, Judith Bossert – Günlük Yaşamda Zen kitabını araştırdık. Ayrıca Adelheid MeutesJudith Bossert tarafından kaleme alınan Adelheid Meutes, Judith Bossert – Günlük Yaşamda Zen kitap özetinin yanı sıra, Adelheid Meutes, Judith Bossert – Günlük Yaşamda Zen pdf oku, Adelheid Meutes, Judith Bossert – Günlük Yaşamda Zen yandex, Adelheid Meutes, Judith Bossert – Günlük Yaşamda Zen e-kitap pdf, Adelheid Meutes, Judith Bossert – Günlük Yaşamda Zen PDF Drive, Adelheid Meutes, Judith Bossert – Günlük Yaşamda Zen Epub gibi indirme linklerini de bulacaksınızdır.

Adelheid Meutes, Judith Bossert – Günlük Yaşamda Zen PDF indir Oku

Günün birinde bir keşiş Zen Ustası Joshu’ya sormuş “Zen nedir? Lütfen öğret bana”.
“Kahvaltı ettin mi?” diye sormuş Joshu “Evet, Usta” demiş keşiş.
“Öyleyse” demiş Joshu “git çanağını yıka”. Zen özel bir şey değildir. Zen sizin dininizdir, benim dinimdir. Japonların dinidir. Zen kızılderililerin, İslam’ın dinidir. Bir felsefedir.
Bedenimizdir Zen. Bedenimizin duruşu, bedenimizin çalışmasıdır. Bilgisayarın tuşlarında gezinen parmaklarımızdır Zen. Bisiklete binerkenki ben’dir. Gülüşümüzdür Zen, ağlayışımız, nefretimiz, sevgimiz, yasımızdır. Zen davranışımız ve davranışımızın gözlemidir.
Aydır Zen, ağaçtır, güneşin batışıdır.

İlkbahar, yaz, güz ve kıştır. Zen, çiçekleri vazoya yerleştiren kadındır. Usta’nın çay içişidir.
Zen’i öğrenmek istiyorsanız Asya’da uygulanan geleneksel yolları izlemek zorunda değilsiniz. Yürürken, yemek pişirirken, araba ve bilgisayar kullanırken, koşarken, dansederken, tenis veya futbol oynarken de Zen’i uygulayabilirsiniz. İşte bu kitap ta bunun için yazıldı.

Adelheid Meutes, Judith Bossert – Günlük Yaşamda Zen PDF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu