Edebiyat Kitapları

Adı: Aylin PDF indir

Adı: Aylin PDF indir, e-kitap sitemizde Adı: Aylin kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ayşe Kulin tarafından kaleme alınan Adı: Aylin kitabının çevirmenliğini Utku Lomlu yapmıştır. Yayıncılığını Everest Yayınları yaptığı Adı: Aylin kitap özeti, Adı: Aylin pdf oku, Adı: Aylin yandex, Ayşe Kulin e-kitap pdf, Adı: Aylin PDF Drive, Adı: Aylin Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Adı: Aylin PDF Oku

Adı: Aylin Kitap Açıklaması

 Aylin Radomisli Cates, 19 Ocak 1995 Perşembe günü, evinin bahçesinde, o sabah evini temizlemeye gelen hizmetçisi tarafından, kendi arabasının altında ölü bulundu. Üstünde ve çevrede nasıl öldüğüne dair hiçbir iz yoktu. Bir hırsızın saldırısına uğramış değildi. Bir katille boğuşmamıştı. Elbisesi yırtılmamış, tırnakları kırılmamıştı. Çorapları bile kaçmamıştı. Kaptıkaçtı tipi arabası, parke taşı döşeli dümdüz avluda, aklın alamayacağı bir nedenle kayarak, dört parmak yüksekliğindeki seti atlamış, meyil aşağı inmiş, ön tekerlekleri yolda, arka tekerlekleri duvara takılı durmuştu. Aylin, arabanın altına çaprazlamasına girmiş, sırtüstü yatıyordu. Üstünde abiye bir gri döpiyes, yakasında yarım ay şekilinde bir elmas broş, parmağında tek taş yüzük vardı. Otopsi raporuna göre, iki gün önce, Salı gecesi ölmüştü.  

Türkiye’nin tartışmasız en ünlü kitaplarından biri Adı: Aylin, prenseslikten Amerikan ordusuna uzanan baş döndürücü bir yaşamın romanı… 

 

Adı: Aylin PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu