Edebiyat Kitapları

Adınla Çağır Beni PDF indir

Adınla Çağır Beni PDF indir, e-kitap sitemizde Adınla Çağır Beni kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Andre Aciman tarafından kaleme alınan Adınla Çağır Beni kitabı 246 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Adınla Çağır Beni kitabını 9789755704036 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Adınla Çağır Beni kitap özeti, Adınla Çağır Beni pdf oku, Adınla Çağır Beni yandex, Andre Aciman e-kitap pdf, Adınla Çağır Beni PDF Drive, Adınla Çağır Beni Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Adınla Çağır Beni PDF Oku

Adınla Çağır Beni Kısa Özet

Aşk birden çıkar insanın karşısına, yakalamak veya ıskalamak size kalmış. Bazı zaman *aşk* olduğunu anlamazsınız, arada bir de anlasanız bile onu tutmak, kendinize saklamak zordur.

Adınla Çağır Beni delikanlılık çağındaki bir gençle, ailesinin yazlığında kısa süreliğine kalmaya gelen bir konuk içinde gelişen beklenmedik, bir o kadar da kuvvetli aşkın öyküsü. Sevdiği kişiyi yalnızca bedeninin değil ruhunun da bir parçası kılmanın etkileyici bir tasviri.

Saf tutkunun dönüştürücü tesirini müthiş bir üslupla kaleme alan André Aciman, iki erkeğin gözlerinden kalplerine akan bir aşkı okura yaşatıyor. 2017 senesinde Luca Guadagnino yönetmenliğinde sinemaveya uyarlanarak eleştirmenlerden ve seyirciden tam not alan Adınla Çağır Beni, ince ayrıntı kısmıyla insanı saran bir roman.

Adınla Çağır Beni PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu