Bilgisayar Kitapları

Adobe Dreamweaver CS5 PDF indir

Adobe Dreamweaver CS5 PDF indir, e-kitap sitemizde Adobe Dreamweaver CS5 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Osman Gürkan tarafından kaleme alınan Adobe Dreamweaver CS5 kitabı 500 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Adobe Dreamweaver CS5 kitabını 9789758876691 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Adobe Dreamweaver CS5 kitap özeti, Adobe Dreamweaver CS5 pdf oku, Adobe Dreamweaver CS5 yandex, Osman Gürkan e-kitap pdf, Adobe Dreamweaver CS5 PDF Drive, Adobe Dreamweaver CS5 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Adobe Dreamweaver CS5 PDF Oku

Adobe Dreamweaver CS5 Kısa Özet

Web tasarımı yalnızca profesyoneller için değil bunun yanı sıra amatörlerinde mühim uğraş alanı olmuştur. Günümüzün en profesyonel web tasarım programı tartışılmaz Dreamweaver programıdır.

Web tasarımı yapmak için yalnızca Dreamweaver`ı bilmek yeterlimi? Amatör siteler yapmak için yeterli gelmektedir. Lakin orta düzeyde ve profesyonel anlamda yeterli değildir. Dreamweaver sayfalarınızın mizanpajını yapmanızı sağlar. Diğer araçları çok sınırlıdır.

Misal verilecek olursa grafiklerinizi profesyönel anlamda kullanabilmeniz için Photoshop yahut Fireworks türü bir grafik işleme programı bilmeniz gerekir. Yine enerjik sayfalar oluşturabilmek için web üzerinde program yazmanızı sağlayacak bir yazılım programını bilmek gerekir. 

Dreamweaver`ı web sayfası oluşturmak için mizanpaj aracı olarak düşünün. Tüm araçları (resim, ses, video, metin vb.) hazırlayıp Dreamweaver`da bu araçları uygun biçimde yerleştirip sayfalar içinde bağlantılar kurarak sayfayı yayımlayabilirsiniz.

Kitapta Yer Alan Konular

Dreamweaver`ı Tanımak
Web`i Planlamak ve Düzenlemek
Site Tanımlamak
Web Sayfaları ile Çalışmak
Metinler ile Çalışmak
Stiller ile Çalışmak
Bağlantılar ile Çalışmak
Görüntüler ile Çalışmak
Varlıklar ve Kütüphanelerle Çalışmak
Sayfa Koduyla Çalışmak
Tablolar ile Çalışmak
AP Öğeleri ile Çalışmak
Çerçeveler ile Çalışmak
Formlar ile Çalışmak
Harici Nesne ve Editörler ile Çalışmak
Davranışlar ile Çalışmak
Spry Araçları ile Çalışmak
Siteyi Yayımlamak

Adobe Dreamweaver CS5 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu