Bilgisayar Kitapları

Adobe Dreamweaver CS6 PDF indir

Adobe Dreamweaver CS6 PDF indir, e-kitap sitemizde Adobe Dreamweaver CS6 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Osman Gürkan tarafından kaleme alınan Adobe Dreamweaver CS6 kitabı 543 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Adobe Dreamweaver CS6 kitabını 9789758878949 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Adobe Dreamweaver CS6 kitap özeti, Adobe Dreamweaver CS6 pdf oku, Adobe Dreamweaver CS6 yandex, Osman Gürkan e-kitap pdf, Adobe Dreamweaver CS6 PDF Drive, Adobe Dreamweaver CS6 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Adobe Dreamweaver CS6 PDF Oku

Adobe Dreamweaver CS6 Kısa Özet

Bu kitabın amacı ne?

Adobe Dreamweaver CS6 programının kullanımını öğretmek ve programı tercih ederek web tasarımı yapmayı sağlamaktır. Ayrıca programın öncedenki versiyonlarını kullananlara Adobe Dreamweaver CS6 ile gelen yenilikleri anlatmaktır.

Bu kitap kimler için?

Kitap web tasarımına yeni ekranlara gelecek ve başlayanlar ile orta düzey kullanıcılar içindir. Web tasarımı yapmak isteyenlere Dreamweaver CS6`yı bu Web tasarımında nasıl kullanabilecekleri anlatılmıştır.

Kitap nasıl kullanılmalıdır? 

Yeni başlayanlar kitabı mutlaka sırayla takip etmelidir. Konular bir sistematik içinde ve en anlaşılabilir biçimde anlatılmaya çalışılmıştır. Orta düzey kullanıcılar ve kitabı bitirenler ardından belli noktalarda bilgi almak istediklerinde konuları bağımsız olarak okuyabilirler. Kitap içindeki işlemler mutlaka bilgisayar başında uygulanmalıdır. Her uygulama kabiliyetinizi biraz daha geliştirmenizi sağlayacaktır.

Kitap nasıl yazılmıştır? 

Kitap en alt düzeydeki kullanıcı dikkate alınarak hazırlanılmıştır. Sade ve okuyucunun anlayacağı bir dil kullanılmaya çalışılmıştır.

Kitapta Yer Alan Konular

Dreamweaver`ı Tanımak
Web`i Planlamak ve Düzenlemek
Site Tanımlamak
Web Sayfaları ile Çalışmak
Metinler ile Çalışmak
Stiller ile Çalışmak
Bağlantılar ile Çalışmak
Görüntüler ile Çalışmak
Varlıklar ve Kütüphanelerle Çalışmak
Sayfa Koduyla Çalışmak
Tablolar ile Çalışmak
AP Öğeleri ile Çalışmak
Çerçeveler ile Çalışmak
Formlar ile Çalışmak
Harici Nesne ve Editörler ile Çalışmak
Davranışlar ile Çalışmak
Spry Araçları ile Çalışmak
Mobil Cihazlar için Web Uygulamaları Oluşturmak
Siteyi Yayımlamak

Adobe Dreamweaver CS6 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu