Bilgisayar Kitapları

Adobe Fireworks CS4 PDF indir

Adobe Fireworks CS4 PDF indir, e-kitap sitemizde Adobe Fireworks CS4 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Osman Gürkan tarafından kaleme alınan Adobe Fireworks CS4 kitabı 432 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Adobe Fireworks CS4 kitabını 9789758878611 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Adobe Fireworks CS4 kitap özeti, Adobe Fireworks CS4 pdf oku, Adobe Fireworks CS4 yandex, Osman Gürkan e-kitap pdf, Adobe Fireworks CS4 PDF Drive, Adobe Fireworks CS4 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Adobe Fireworks CS4 PDF Oku

Adobe Fireworks CS4 Kısa Özet

Bu kitap ile Fireworks programını tanıyacaksınız. Fireworks ile neler yapabileceğinizi öğreneceksiniz. Fireworks programı ekran amaçlı tasarım için kullanılır. Tabiî ki programı çok iyi kullanmak çok iyi iş yapacağınız manasına gelmez. Çizim yapmak, düzenlemek, kompozisyon oluşturmak sanatsal bir ruh ister. Burada programın kullanımı anlatılmıştır. Yetenek size kalmıştır.

Kitaptaki bölümler belirli bir sistematik içinde hazırlanmıştır. Yeni kullanıcıların yahut acemilerin mutlaka kitabı sıra ile takip etmeleri tavsiye edilir. Belli bir düzeye ulaşanlar kitabı referans kitabı olarak kullanabilirler.

Çok sayıda pratik yapın. Her yaptığınız pratik biraz daha gelişmenizi sağlayacaktır.

Kitapta Yer Alan Konular

Giriş ve Temel Bilgiler

Bitmap Grafikleri Temel Düzenleme İşlemleri

Seçimler ile Çalışmak

Rötuşlama ve Onarma

Vektör Çizimler

Bitmap Çizimler

Katmanlar ile Çalışmak

Metinler ile Çalışmak

Maskeler ile Çalışmak

Efektleri Kullanmak

Stiller ve Semboller

Düğmeler ve Açılır Listeler

Etkin Noktalar Dilimler ve URL`ler

Slayt Gösterisi Oluşturmak

GIF Animasyonları

Optimizasyon ve Yayımlamak

Adobe Fireworks CS4 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu