Bilgisayar Kitapları

Adobe Flash CS6 PDF indir

Adobe Flash CS6 PDF indir, e-kitap sitemizde Adobe Flash CS6 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Osman Gürkan tarafından kaleme alınan Adobe Flash CS6 kitabı 538 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Adobe Flash CS6 kitabını 9789758878956 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Adobe Flash CS6 kitap özeti, Adobe Flash CS6 pdf oku, Adobe Flash CS6 yandex, Osman Gürkan e-kitap pdf, Adobe Flash CS6 PDF Drive, Adobe Flash CS6 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Adobe Flash CS6 PDF Oku

Adobe Flash CS6 Kısa Özet

Bu kitabın amacı ne?

Adobe Flash CS6 programının kullanımını öğretmek ve programı tercih ederek animasyon tasarımı yapmayı sağlamaktır. Ayrıca programın öncedenki versiyonlarını kullananlara Adobe Flash CS6 ile gelen yenilikleri anlatmaktır.

Bu kitap kimler için?

Kitap animasyon tasarımına yeni ekranlara gelecek ve başlayanlar ile orta düzey kullanıcılar içindir. Animasyon tasarımı yapmak isteyenlere, Adobe Flash CS6`yı animasyon tasarımında nasıl kullanabilecekleri anlatılmıştır.

Kitap nasıl kullanılmalıdır?

Yeni başlayanlar kitabı mutlaka sırayla takip etmelidir. Konular bir sistematik içinde ve en anlaşılabilir biçimde anlatılmaya çalışılmıştır. Orta düzey kullanıcılar ve kitabı bitirenler ardından belli noktalarda bilgi almak istediklerinde konuları bağımsız olarak okuyabilirler. Kitap içindeki işlemler mutlaka bilgisayar başında uygulanmalıdır. Her uygulama kabiliyetinizi biraz daha geliştirmenizi sağlayacaktır.

Kitap nasıl yazılmıştır?

Kitap en alt düzeydeki kullanıcı dikkate alınarak hazırlanılmıştır. Sade ve okuyucunun anlayacağı bir dil kullanılmaya çalışılmıştır.

Kitapta Yer Alan Konular

Giriş ve Temel Bilgiler
Çizim Araçları
Renkler ile Çalışmak
Bitmap Grafikler ile Çalışmak
Metinler ile Çalışmak
Katmanlar ile Çalışmak
Semboller ve Kütüphaneler ile Çalışmak
Efektler ile Çalışmak
Animasyonlar
Classic Tween Olayı
Motion Tween Olayı
Shape Tween Olayı
Ters Kinematik
Eylemler
Butonlar
Publish

Adobe Flash CS6 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu