Bilgisayar Kitapları

Adobe Photoshop CS2 PDF indir

Adobe Photoshop CS2 PDF indir, e-kitap sitemizde Adobe Photoshop CS2 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Osman Gürkan tarafından kaleme alınan Adobe Photoshop CS2 kitabı 328 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Adobe Photoshop CS2 kitabını 9789758878178 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Adobe Photoshop CS2 kitap özeti, Adobe Photoshop CS2 pdf oku, Adobe Photoshop CS2 yandex, Osman Gürkan e-kitap pdf, Adobe Photoshop CS2 PDF Drive, Adobe Photoshop CS2 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Adobe Photoshop CS2 PDF Oku

Adobe Photoshop CS2 Kısa Özet

Görüntü sihirbazlarının sihirli değneği Photoshop CS2 ile fotoğraf ve fotoğraflarınize bambaşka bir görünüm kazandırın.

Bilgisayar destekli tasarım ile uğraşan her sektörden çalışanın vazgeçilmez aracı Photoshop un en son sürümü Photoshop CS2 kitabı, öncedenden AutoCAD R-13, AutoDesk Architectural Desktop 3.3, AutoCAD 2002 ve AutoCAD LT 2002, AutoCAD 2004, Photoshop 7.0, Photoshop CS kitaplarıyla tanıdığımız Gökalp Baykal ın kaleminden okuyucuyla buluşuyor. Photoshop un CS2 sürümü örnek uygulamalarla okuyucunun takip etmekte zorlanmayacağı açıklayıcı bir dille anlatılıyor. Dijital ortamda tasarım ve edit yapma aşamalarını en temel bilgilerden başlayarak anlatan ve okudukça genişleyen konu yelpazesi ile programın A dan Z ye bir incelemesi olan bu kitap her Adobe takipçisinin kitaplığında yer edecek değerde.

Temel olarak Photoshop ile tanışma

Resim ile çalışma

Çizim ve boyama araçları

Silme, rötuş ve izleme araçları

Renk çalışmaları

Detaylı filtre ve efekt incelemeleri

İnternet destekli çözümler

Konularını her ayrıntısıyla sıfırdan başlayan okuyucuların da anlayabileceği bir dille anlatan Photoshop CS2 kitabını okuyan herkes usta bir grafiker olma yolunda büyük bir adım atmış sayılır

Adobe Photoshop CS2 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu