Roman Kitapları

Adrese Gerek Yok PDF indir

Adrese Gerek Yok PDF indir, e-kitap sitemizde Adrese Gerek Yok kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yunus Er tarafından kaleme alınan Adrese Gerek Yok kitabı 224 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Adrese Gerek Yok kitabını 9786052603697 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Adrese Gerek Yok kitap özeti, Adrese Gerek Yok pdf oku, Adrese Gerek Yok yandex, Yunus Er e-kitap pdf, Adrese Gerek Yok PDF Drive, Adrese Gerek Yok Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Adrese Gerek Yok PDF Oku

Adrese Gerek Yok Kısa Özet

“Süleyman dayı bir masal anlatıcısı gibi konuşuyordu: ‘İnsanların da bazıları pamuk gibi için için yanarlar, yandıklarını kimselere duyurmadan, göstermeden; acılarını, dumanlarını da içlerinde saklarlar. (…) Bazı insanlar da çıralı çam odunu gibi yanarlar, yanarken etrafı aydınlatırlar.”
1990 senesinde Tempo dergisi haber yapar: “12 yıl kaçtılar. Herkesin gözünün önünde yaşadılar, yakalanmadılar.” Gazeteci İbrahim Yıldız haberi okur ve dergiyi mahalleye getirip gösterir, “Bakın senelerdır kimlerle yaşamışız.” Bunu duyan mahalle sakinleri Yunus ve Hürriyet Er’in evine koşar. Sevinç seliyle sarılırlar birbirlerine. Mahallenin en saf delikanlısı Engin, tertemiz duygusuyla bağırır, “Nuray abla, Erol ağabey! Biz de size her şeyimizi anlatmıştık, iyi ki faşist değilmişsiniz.”
Yunus Er, yangısını ve yarasını göstermekten kaçınmıyor yazdıklarında. Dahası açıkça gösteriyor ve kendisiyle dalga geçiyor. Kendisiyle, kendisinin oluşum süreçleriyle alay edebilir hale gelmesi belki de onu yaşamda diri tutuyor…

Adrese Gerek Yok PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu