Edebiyat Kitapları

Affet Beni PDF indir

Affet Beni PDF indir, e-kitap sitemizde Affet Beni kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kolektif tarafından kaleme alınan Affet Beni kitabı 490 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Affet Beni kitabını 9786057658043 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Affet Beni kitap özeti, Affet Beni pdf oku, Affet Beni yandex, Kolektif e-kitap pdf, Affet Beni PDF Drive, Affet Beni Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Affet Beni PDF Oku

Affet Beni Kısa Özet

Bir yolculukta beklenmedik bir anda kendisiyle karşılaşan, bir odada verdiği sözü unuttuğu için yaşamı boyunca suçluluk hisseden, konforundan vazgeçmemek için etrafındakilere olan biteni görmezden gelen, zoraki ilişkilerin içinde görünürlüğünü kaybeden, dayatılmış korkularla bunalan karakterlerin ağzından çıkıyor “Affet Beni!” sözcükleri. Bazı zaman çığlıkla, arada bir fısıltıyla. Bazı zaman başkasına, arada bir de kendine.

Bu kitaptaki yazarlar, sıradanlığın üzerindeki örtüyü kaldırmaya çabalıyor. Kurgunun yarattığı gerçeklik etkisiyle silkinmeye zorluyorlar bizleri. “Affet Beni!” diyebilmenin gücünü anlatıyorlar. En çok ihtiyacımız olan bir zamanda.

Affet Beni PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu