Sağlık Kitapları

Ağrıdan Kurtulmak PDF indir

Ağrıdan Kurtulmak PDF indir, e-kitap sitemizde Ağrıdan Kurtulmak kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Maggie Phillips tarafından kaleme alınan Ağrıdan Kurtulmak kitabı 216 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ağrıdan Kurtulmak kitabını 9786059397889 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ağrıdan Kurtulmak kitap özeti, Ağrıdan Kurtulmak pdf oku, Ağrıdan Kurtulmak yandex, Maggie Phillips e-kitap pdf, Ağrıdan Kurtulmak PDF Drive, Ağrıdan Kurtulmak Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ağrıdan Kurtulmak PDF Oku

Ağrıdan Kurtulmak Kısa Özet

Aradan seneler geçmiş olsa bile kronik ağrı çekiyorsanız yalnızca tek bir sorunun önemi mevcuttur: Uzun süreli ve kalıcı bir rahatlamayı nasıl sağlayabilirim? Ağrıdan Kurtulmak kitabının iki yazarı da ağrı ve travmadan iyileşmek hususunda öncü çalışmalar yapmışlardır ve bu kitapta şifanın uzun süreli olması için çok mühim bir konu üzerinde dururlar: Bedende kalan çözülmemiş duygusal travmayı iyileştirmek. Somatik Deneyimleme işlevi ve onlarca senedir elde ettikleri klinik başarıları bu kitabın temelini oluşturuyor. Dr. Levine ve Dr. Phillips size şunları öğretecekler:

· Bedenin ağrıya verdiği aşırı tepkisel *dövüş* yanıtını sakinleştirmek.

· Ağrı çeken insana iç direnç ve kendini düzenleme becerisi kazandırmak maksadıyla öncedenki travmaların yol açtığu korku, hayal kırıklığı ve stresin tesirini azaltmak.

· Yaralanmalar, tıbbi müdahaleler, eklem ve kas hastalıkları, migrenler ve başka nedenlerle bir araya gelen ağrıları geçirmek.

Kendi kendinize uygulayacağınız bir strateji arıyorsanız veya içinde olduğunuz tedavi sürecinin tesirini yükseltmek istiyorsanız Ağrıdan Kurtulmak uzun süreli bir rahatlama ve iyileşme için size etkisi ispatlanmış aralar sunacaktır.

Ağrıdan Kurtulmak PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu