PDF

Ahmet Çavuşoğlu & Cengiz Kavuş – Tapınak Şövalyeleri ya da Gizli Dünya Devleti PDF Oku indir

Ahmet Çavuşoğlu & Cengiz Kavuş – Tapınak Şövalyeleri veya Gizli Dünya Devleti PDF Oku indir, e-kitap sitemizde Ahmet Çavuşoğlu & Cengiz Kavuş – Tapınak Şövalyeleri veya Gizli Dünya Devleti kitabını araştırdık. Ayrıca Ahmet ÇavuşoğluCengiz Kavuş tarafından kaleme alınan Ahmet Çavuşoğlu & Cengiz Kavuş – Tapınak Şövalyeleri veya Gizli Dünya Devleti kitap özetinin yanı sıra, Ahmet Çavuşoğlu & Cengiz Kavuş – Tapınak Şövalyeleri veya Gizli Dünya Devleti pdf oku, Ahmet Çavuşoğlu & Cengiz Kavuş – Tapınak Şövalyeleri veya Gizli Dünya Devleti yandex, Ahmet Çavuşoğlu & Cengiz Kavuş – Tapınak Şövalyeleri veya Gizli Dünya Devleti e-kitap pdf, Ahmet Çavuşoğlu & Cengiz Kavuş – Tapınak Şövalyeleri veya Gizli Dünya Devleti PDF Drive, Ahmet Çavuşoğlu & Cengiz Kavuş – Tapınak Şövalyeleri veya Gizli Dünya Devleti Epub gibi indirme linklerini de bulacaksınızdır.

Ahmet Çavuşoğlu & Cengiz Kavuş – Tapınak Şövalyeleri veya Gizli Dünya Devleti PDF indir Oku

Baron’u Patrikhane’de edilen yemin öldürdü, – Yıl 1118… Avrupa’dan İstanbul’a gelen 9 ünlü şövalye Patrik huzurunda bir yemin eder. – Asırlardır, binlerce Baron’u yaratan yahut öldüren karanlık güç bu yeminle vücut bulur. Mart Perşembe günü her hafta olduğu gibi milyonlarca kişi, telaşla işlerini dizinin başlayacağı saatten önce bitirip ekran başına oturdu. Bu, hemen hemen 2 senedir hayalle gerçeğin içinde heyecanlı bir gidiş-gelişin başlama saatiydi. Acaba kim? Türkiye şimdiye kadar görmediği bir diziye kilitlenmişti. Evet sonuçta bir senaryo yani hayal ürünü bir dizi idi. Ama, öyle projeksiyonlar yapılıyordu ki, seyirci hayal ile gerçek içinde gidip gidip geliyordu. Dizinin jeneriğinde ‘Olaylar ve bireylerin gerçek olay ve bireylerle alakası olmadığı’ yazılıyordu ama, seyredenler hiç de öyle düşünmüyordu. Yakın tarihte yaşanan, kahramanları kamuoyuna mal olmuş birden fazla esrarengiz olayın hemen hemen bire bir kopyasını ekrana getiren dizi bittiğinde milyonlarca kişi, hafızaları zorlanmış bir halde oturup seyrettiği olaylardaki ‘Gerçek’ kişi ve ‘hadiselerin’ kim ve neler olduğunu tartışmaya başlıyordu. Olaylar aynı, Bu tartışma dizinin bittiği birkaç saatle de sınırlı değildi. Ertesi gün işyerlerinde, kahvelerde, insanlar toplanıyor, ‘Yahu şu batan eroin gemisi ….’nin değil miydi’ yahut ‘Yahu şu katledilen tefeci ‘bilmemne otobanında arabasında infaz edilen Musevi asıllı tefeci değil miydi’ diye ‘Bilgi alış verişinde’ yer alıyordu. Ya Denktaş; Nasıl bulunmasın ki. Hayal ile gerçek o kadar içiçe geçmişti ki.

KKTC Cumhurbaşkanı Denktaş bile dizide yer alıyor ve milli davamız ile ilgili en yalın gerçekleri kılıç gibi keskin bir üslupla binlerce kişiyin beynine sallıyordu.

Ahmet Çavuşoğlu & Cengiz Kavuş – Tapınak Şövalyeleri veya Gizli Dünya Devleti PDF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu