PDF

Ahmet Paksoy – Tecrübesizliğin Şansındır PDF Oku indir

Ahmet Paksoy – Tecrübesizliğin Şansındır PDF Oku indir, e-kitap sitemizde Ahmet Paksoy – Tecrübesizliğin Şansındır kitabını araştırdık. Ayrıca Ahmet Paksoy tarafından kaleme alınan Ahmet Paksoy – Tecrübesizliğin Şansındır kitap özetinin yanı sıra, Ahmet Paksoy – Tecrübesizliğin Şansındır pdf oku, Ahmet Paksoy – Tecrübesizliğin Şansındır yandex, Ahmet Paksoy – Tecrübesizliğin Şansındır e-kitap pdf, Ahmet Paksoy – Tecrübesizliğin Şansındır PDF Drive, Ahmet Paksoy – Tecrübesizliğin Şansındır Epub gibi indirme linklerini de bulacaksınızdır.

Ahmet Paksoy – Tecrübesizliğin Şansındır PDF indir Oku

‘Hiç B planı yapmadan coşku ve tutkuyla yaşanan örnek bir değişim yönetimi kitabı” TECRÜBESİZLİK, BAŞARI OKULUNUN EN MERAKLI ÖĞRENCİSİDİR. İş yaşamında iki tür insanla karşılaşırsınız.
Bazı insanlar mühim noktalara gelmiştir, profesyoneldir, ama tutkusunu kaybetmiştir. Bu insanlar rutin tekrarların dışına çıkmaz, bürokratik formalitelerle örülü, geçmişin ezberleri üzerine kurulu, yenilikleri takip etmeyen bir anlayışla işleri yürütürler.
Genelde gençlerden bir araya gelen ikinci bir grup ise tecrübeli olmayandir, fakat büyük işler başarma tutkusuyla doludur.
Başarma tutkusu yüksek ama tecrübesi düşük bir gencin aşması gereken bir çok bariyer mevcuttur. İlk bariyer ise iş görüşmeleridir.
“Diplomanız iyi, kendinizi geliştirme çabanız da dikkate değer, fakat tecrübeli olmayan olduğunuz için sizi alamıyoruzder insan kaynakları müdürleri.
Bu cümleyi duyan tutkulu ama tecrübeli olmayan bir genç arada bir içinden arada bir dışından haklı olarak söylenir:
“İyi de okuldan yeni mezun oldum. Her şirket böyle yaparsa, ben nasıl tecrübe kazanacağım ?”

Ahmet Paksoy – Tecrübesizliğin Şansındır PDF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu