Edebiyat Kitapları

Aile PDF indir

Aile PDF indir, e-kitap sitemizde Aile kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mario Puzo tarafından kaleme alınan Aile kitabı 432 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Aile kitabını 9789753904018 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Aile kitap özeti, Aile pdf oku, Aile yandex, Mario Puzo e-kitap pdf, Aile PDF Drive, Aile Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Aile PDF Oku

Aile Kısa Özet

Alexander, *Biz bir aileyiz,* dedi çocuklarına. *Bir ailenin sadakati her şeyden ve herkesten önce gelmelidir. Birbirimizden haberdar olmalıyız, birbirimizi korumalıyız ve en mühimsi de birbirimize bağlı olmalıyız. Çünkü eğer bu sorumluluğu şerefimizle yerine getirirsek, asla mağlup olmayız. Ama eğer bu sadakatte bir tereddüdümüz olursa, hep birlikte mahvoluruz.*

Aile nedir? Mario Puzo bu soruyu ilk önce dönüm noktası olan en fazla satan kitabı unutulmaz Baba romanında yanıtlamıştır; Corleone ailesini yaratarak kan bağı kavramını sonsuza dek yeniden tanımlamıştır. 

Otuz yıl sonra, Puzo’nun bu konuyla alakalı en son görüşleri müthiş meslek yaşamını tamamlayan,  İtalyan tarihinin en büyük suç ailelerinden birisi olan Borgiaları  anlattığı bu romanda görülüyor.

Aile PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu