Ekonomi Kitapları

Aile Şirketleri, Değerler ve Kurumsallaşma Adımları PDF indir

Aile Şirketleri, Değerler ve Kurumsallaşma Adımları PDF indir, e-kitap sitemizde Aile Şirketleri, Değerler ve Kurumsallaşma Adımları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Necip Özçer tarafından kaleme alınan Aile Şirketleri, Değerler ve Kurumsallaşma Adımları kitabı 432 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Aile Şirketleri, Değerler ve Kurumsallaşma Adımları kitabını 9786057018380 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Aile Şirketleri, Değerler ve Kurumsallaşma Adımları kitap özeti, Aile Şirketleri, Değerler ve Kurumsallaşma Adımları pdf oku, Aile Şirketleri, Değerler ve Kurumsallaşma Adımları yandex, Necip Özçer e-kitap pdf, Aile Şirketleri, Değerler ve Kurumsallaşma Adımları PDF Drive, Aile Şirketleri, Değerler ve Kurumsallaşma Adımları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Aile Şirketleri, Değerler ve Kurumsallaşma Adımları PDF Oku

Aile Şirketleri, Değerler ve Kurumsallaşma Adımları Kısa Özet

Önemli olan fırsatların, akışın farkında olabilmek; farkında olabilirseniz sonuç alabiliyorsunuz. Birlikte çalışabilmeli, birlikte başarabilmelisiniz. Bir de her başarının altında riskler var, zorluklar var, bunları da üstlenmelisiniz.

Şefik Dizdar , Taha Holding YK Başkanı

Bir kanatta adillik, saygı, tevazu, diğerkamlık ve dürüstlükten bir araya gelen erdemler ve destekleyici değerler; diğer kanatta ise hizmet eden önderlik, önderlik becerilerine sahiplikten bir araya gelen “çift kanallı önderlik” benim temel felsefem oldu.

Mustafa Küçük, LC Waikiki CEO-Grup Koordinatörü

Paydaşlarını ve özellikle müşterisini merkeze koyup tüm ilk kezrini buna göre tasarlayan şirketler, önümüzdek zamanda şüphesiz çok daha farklı konumlanıyor olacaklar. Değerlerimizden asla ve asla vazgeçmemeliyiz. Onlar her zaman bize doğru davaranış stillerini göstereceklerdir. Ego, kibir ve israf ise en büyük tehlikelerimiz olacaklardır.

Vahap Küçük, LC Waikiki YK Başkanı

Sosyal bir girişim olan akademimizin Danışma Kurulu Üyesi ve dönüşüm mimarlarından Necip Özçer`in çalışması, ülke dönüşümünün mihenk taşlarından olan aile şirketleri yolculuğuna değer katacaktır.

Buket Eminoğlu, Kurumsal Değişim Akademisi, CCA YK Başkanı

Sabancı Grubu`nda çalışırken, birlikte kapsamlı projelerde görev yaptığımız arkadaşım, dostum Necip Özçer`in kitabı gerçekten kıymetli, geniş bir şekilde bir el kitabı. Tüm aile şirketi üyelerinin ve yöneticilerinin okumasını öneriyorrum.

Cevdet Alemdar, Sabancı Holding Sanayi Grubu Başkanı

Bu kitabın, ekonominin can damarı Aile Şirketlerinin kurucu değerlerinden başlayan kurumsallaşma yolculuğuna rehber bulunacağı görüşündeyim.

Tuğrul Fadıllıoğlu, Arçelik Yönetim Kurulu Üyesi

Aile Şirketleri, Değerler ve Kurumsallaşma Adımları PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu