Edebiyat Kitapları

Airborne 44 Cilt 2 PDF indir

Airborne 44 Cilt 2 PDF indir, e-kitap sitemizde Airborne 44 Cilt 2 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Philippe Jarbinet tarafından kaleme alınan Airborne 44 Cilt 2 kitabı 232 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Airborne 44 Cilt 2 kitabını 9786254490200 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Airborne 44 Cilt 2 kitap özeti, Airborne 44 Cilt 2 pdf oku, Airborne 44 Cilt 2 yandex, Philippe Jarbinet e-kitap pdf, Airborne 44 Cilt 2 PDF Drive, Airborne 44 Cilt 2 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Airborne 44 Cilt 2 PDF Oku

Airborne 44 Cilt 2 Kısa Özet

İkinci Dünya Savaşının arka planını çok katmanlı ve ustalıkla yazılmış bir hikâyeyle okumaya hazır olun!
Aralık 1944. Ardenler’de köşeye sıkışan Nazi Almanya’sına karşı büyük bir üstünlük elde eden müttefik birlikleri karşı saldırı başlatır. Bilhassa kadın pilotları bünyesinde barındıran, İngiliz sivil havacılık kurumu ATA (Air Transport Auxiliary) a üzerine düşeni yapar ve bir süredir İngiltere ve Belçika içinde taşımacılık yapan kabiliyetli ve korkusuz genç Amerikalı pilot Tessa’yı bu tarihi vazifeye dahil eder. Ne yazık ki Tessa, bir hava saldırısı sonucu Alman hattının gerisine, çatışmaların en ağır biçimde meydana geldiği Bastogne’a acil iniş yapmak zorunda kalır. Onu kurtarmanın tek yolu bölgeye paraşütlü komandolar göndermektir. Tessa’nın gençlik senelerından tanıdığı iki işinde uzman asker Sebastian Leder ve Tom De Witt bu görev için seçilir. En zorlu çatışmaların bunun yanında dondurucu soğuk yüzünden sonu gelmez gecelerle baş etmek zorunda olan ikili öte yandan Tessa’yı ararken öte yandan da düşman birliklerinin yerini bulmak zorundadır.
Üçüncü Reich sona ermişti ve savaş sona yaklaşıyordu. Amerikan ve Rus askerleri Berlin’e ilerlerken Almanyadan kaçma planları yapan SS’ler belki de dünya tarihini temelli değiştireceklerdi.

Airborne 44 Cilt 2 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu