Hukuk Kitapları

Akademikus İdare Hukuku Türkiye’nin İdari Yapısı Mahalli İdareler Ders Notları PDF indir

Akademikus İdare Hukuku Türkiye’nin İdari Yapısı Mahalli İdareler Ders Notları PDF indir, e-kitap sitemizde Akademikus İdare Hukuku Türkiye’nin İdari Yapısı Mahalli İdareler Ders Notları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yusuf İlhan tarafından kaleme alınan Akademikus İdare Hukuku Türkiye’nin İdari Yapısı Mahalli İdareler Ders Notları kitabı 302 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Akademikus İdare Hukuku Türkiye’nin İdari Yapısı Mahalli İdareler Ders Notları kitabını 9786057731616 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Akademikus İdare Hukuku Türkiye’nin İdari Yapısı Mahalli İdareler Ders Notları kitap özeti, Akademikus İdare Hukuku Türkiye’nin İdari Yapısı Mahalli İdareler Ders Notları pdf oku, Akademikus İdare Hukuku Türkiye’nin İdari Yapısı Mahalli İdareler Ders Notları yandex, Yusuf İlhan e-kitap pdf, Akademikus İdare Hukuku Türkiye’nin İdari Yapısı Mahalli İdareler Ders Notları PDF Drive, Akademikus İdare Hukuku Türkiye’nin İdari Yapısı Mahalli İdareler Ders Notları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Akademikus İdare Hukuku Türkiye’nin İdari Yapısı Mahalli İdareler Ders Notları PDF Oku

Akademikus İdare Hukuku Türkiye’nin İdari Yapısı Mahalli İdareler Ders Notları Kısa Özet

Sevgili gençler,

2017 senesinde yapılan ve Temmuz 2018’de yürürlüğe giren Anayasa değişiklikleriyle artık hem yönetim sistemimiz hem de yasama, yürütme ve yargı teşkilatımız ve erklerimiz mühim değişiklikler geçirdi. Temmuz ayından şimdiye kadar kanunlar, KHK’lar, TBMM İçtüzüğü, Cumhurbaşkanlığı kararnameleri, genelgeleri ve kararları ile sürekli olarak yenilikler ve güncellemeler yapılmaktadır. Sürekli geliştirilen ve güncellenen mevzuata göre İdare Hukuku ders notlarını güncelleyip çalışmalarınıza hazır hale getirdim.

Kitabı Hakimlik, KPSS ve kurum sınavları çerçevesinde, çıkmış ve çıkabilecek konuları içerecek biçimde hazırladım. Sizi bilgi bombardımanına tutmadan, gereksiz konulardan olabilecek mertebe uzak durmaya çalışarak sınav için gerekli bilgileri öz olarak vermeye gayret ettim. Kitapta çıkmış sorulara benzer soruları konuların hemen yanında çözümü ile birlikte vererek sınavda gelebilecek soru şekillerini göstermeye çalıştım. Böylelikle 309 soru (çıkmış sorulara benzer soru) çözümü ile birlikte, 98 özgün soru, 410 açık uçlu soru ve 666 doğru yanlış sorusu toplamda 1483 soru hazırladım. Tüm bu çalışmaları konuları daha iyi kavrayıp, bol bol tekrar etmeniz ve bundan dolayı sizi sınava en iyi biçimde hazırlanmanız maksadıyla yaptım.

Kitapla alakalı noksanlıkler, hatalar ve kıymetli önerilerinizi bekler, sınavınızda ve çalışmalarınızda başarılar dilerim.

İyi çalışmalar…

Akademikus İdare Hukuku Türkiye’nin İdari Yapısı Mahalli İdareler Ders Notları PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu