Araştırma Kitapları

Akıllı Dönüşüme Yolculuk PDF indir

Akıllı Dönüşüme Yolculuk PDF indir, e-kitap sitemizde Akıllı Dönüşüme Yolculuk kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kolektif tarafından kaleme alınan Akıllı Dönüşüme Yolculuk kitabı 1451 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Akıllı Dönüşüme Yolculuk kitabını 9786057406798 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Akıllı Dönüşüme Yolculuk kitap özeti, Akıllı Dönüşüme Yolculuk pdf oku, Akıllı Dönüşüme Yolculuk yandex, Kolektif e-kitap pdf, Akıllı Dönüşüme Yolculuk PDF Drive, Akıllı Dönüşüme Yolculuk Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Akıllı Dönüşüme Yolculuk PDF Oku

Akıllı Dönüşüme Yolculuk Kısa Özet

“Akıllı Dönüşüme Yolculuk” teması altında kıymetli çalışmaları bir araya getirmeyi amaçladığımız kitabımızda akademik çalışmaların bunun yanında yaşamımızın her aşamasına giren yenilikçi uygulamalara yer verilmiştir. Böylelikle sistem, süreç yahut yeni iş modellerine geçişi rasyonel bir biçimde yönetmeyi ve akıllı yaşam uygulamaları üzerine yeni ufuklar açmayı olabilecek kılabilecek etkili bir kaynak kitabın meydana geldiğinı düşünmekteyiz.

Çok kıymetli iş adamlarımızın, yöneticilerimizin ve akademisyenlerimizin 77 çalışmasının olduğu kitabımızı; Dijital Dönüşüm, Yönetim Araştırmaları ve Mühendislik Uygulamaları bölümlerinden bir araya gelen Özgün Çalışmalar kısmı ile İngilizce geniş özetlerinin olduğu İngilizce Özetler kısmı olmak üzere iki bölümde tasarladık. 

Kitabımızın, iş dünyası, akademisyenler ve yola yeni çıkmış ama idealleri olan öğrenciler için faydalı bulunacağını ummaktayız.

Keyifli okumalar dileriz. 

Akıllı Dönüşüme Yolculuk PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu