PDF

Akın Alıcı – Tarihe Geçen Hazırcevaplar PDF Oku indir

Akın Alıcı – Tarihe Geçen Hazıryanıtlar PDF Oku indir, e-kitap sitemizde Akın Alıcı – Tarihe Geçen Hazıryanıtlar kitabını araştırdık. Ayrıca Akın Alıcı tarafından kaleme alınan Akın Alıcı – Tarihe Geçen Hazıryanıtlar kitap özetinin yanı sıra, Akın Alıcı – Tarihe Geçen Hazıryanıtlar pdf oku, Akın Alıcı – Tarihe Geçen Hazıryanıtlar yandex, Akın Alıcı – Tarihe Geçen Hazıryanıtlar e-kitap pdf, Akın Alıcı – Tarihe Geçen Hazıryanıtlar PDF Drive, Akın Alıcı – Tarihe Geçen Hazıryanıtlar Epub gibi indirme linklerini de bulacaksınızdır.

Akın Alıcı – Tarihe Geçen Hazıryanıtlar PDF indir Oku

Büyük insanları diğerlerinden ayıran özellikler nelerdir, hiç düşündünüz mü? Tarihe yön veren, yaşadıkları zamanda yaşamın akışının değişmesinde rol oynayan, yaşama gözlerini yumduktan sonra da arkalarında bıraktıkları eserler sebebiyle minnetle ve saygıyla anılan bu bireylerin ortak özellikleri var mıdır acaba? Olaylar ve davranışlar karşısında verdikleri hazıryanıtlardan yola çıkarak ayrı ayrı hayat öykülerini incelediğimiz bu bireylerin öne çıkan bazı ayrıntı kısmının olduğu görülüyor: Kendine güvenen
Güçlü mizah kabiliyeti olan
Karşısındakini ikna edebilme kabiliyetine sahip
Kendine ait ilkeleri olan
Olayları olduğundan farklı görebilen
Büyük düşünebilen
Zorluklara katlanabilen
Başlanılan işi sonuna kadar sürdüren
Duygusal yönü zengin
Hızlı düşünen ve hızlı karar veren insanlar. Ve daha nice donanımlarıyla tarih kitaplarında adlarından bahsettiren bu büyük bireylerin hayatlarının ilk senelerının diğer insanlardan farklı olmadığı görülüyor. Hatta bazı ünlü şahsiyetler vasatın da altında başlamışlar hayata. Lakin seneler ilerledikçe bu bireyler içinde bulundukları koşulları beğenmeyerek yahut kendilerine mühim hedefler belirleyerek değişiklik ve ilerleme yoluna gitmişler. Yaşamın onlara sunulandan daha fazlası olduğunu görebilen ve hedefleri için çaba gösteren bu ünlü bireyler başarının ilk adımını böylece atmış oluyorlardı. Bu uzun yolculukta hataya düşme gibi bir durum söz konusu olduğunda gerekli dersleri almışlar ve değişme es-nekliğiyle daha da güçlenerek yollarına devam etme kabiliyetini göstermişler.

Akın Alıcı – Tarihe Geçen Hazıryanıtlar PDF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu