Edebiyat Kitapları

Akşamı Çöz PDF indir

Akşamı Çöz PDF indir, e-kitap sitemizde Akşamı Çöz kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Elizabeth Lim tarafından kaleme alınan Akşamı Çöz kitabı 328 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Akşamı Çöz kitabını 9786258387117 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Akşamı Çöz kitap özeti, Akşamı Çöz pdf oku, Akşamı Çöz yandex, Elizabeth Lim e-kitap pdf, Akşamı Çöz PDF Drive, Akşamı Çöz Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Akşamı Çöz PDF Oku

Akşamı Çöz Kısa Özet

Yıldızların Kanı Serisi 2. Kitap

Lanetlenmiş Bir Terzi
Yerle Gök Arasında Son Bir Savaş
Herkesİ Kurtarmak İçİn Tek Bir Şans

Güneşin, ayın ve yıldızların elbiselerini dikmek Maia Tamarin’e akılalmaz fedakârlıklara mal olmuştu. Son görevi için gittiği Unutulmuş Adalar’ın muhafızı tarafından lanetlenmiş ve hem kendini hem de sevdiği çocuğu tehlikeye atmıştı.

Savaşın eşiğindeki ülkesine geri döndüğündeyse, pamuk ipliğine bağlı barışı korumak için güneşin elbisesini kuşanmak ve Shansen’e karşı tehlikeli bir oyun kurmak zorunda kalacaktı. Her geçen gün karanlığa çekilirken kim olduğunu unutmamak zorlu bir mücadeleydi ve attığı her adımda daha fazla sırla boğuluyordu.

Maia fazla zamanı kalmadığının farkındaydı fakat Edan’ı bulmak, ailesini korumak ve nihayetinde ülkesine barış getirmek için göğü ateşe vermek zorunda kalsa bile pes etmeyecekti.

*Çin kültürüne ait unsurlar nefes kesici hikâyeyi zenginleştiriyor ve yazarın müthiş kalemi, dikkat çeken bu ikilemeye tatmin edici bir nokta koyuyor.* —Booklist

*Hikâyenin gücü Maia’nın içsel savaşlarında ve yazarın çeşitli Asya mitolojileriyle efsanelerini eserine dokumasının büyüsünde yatıyor… İlk kitaba bayılmış okurlar, Akşamı Çöz’de tüm heyecanın katlandığını görecekler.* —Kirkus Reviews

Akşamı Çöz PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu