Sağlık Kitapları

Aktif Ağrısız Hayat PDF indir

Aktif Ağrısız Hayat PDF indir, e-kitap sitemizde Aktif Ağrısız Hayat kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Eyüp Salahattin Karakaş tarafından kaleme alınan Aktif Ağrısız Hayat kitabı 430 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Aktif Ağrısız Hayat kitabını 9786051283883 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Aktif Ağrısız Hayat kitap özeti, Aktif Ağrısız Hayat pdf oku, Aktif Ağrısız Hayat yandex, Eyüp Salahattin Karakaş e-kitap pdf, Aktif Ağrısız Hayat PDF Drive, Aktif Ağrısız Hayat Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Aktif Ağrısız Hayat PDF Oku

Aktif Ağrısız Hayat Kısa Özet

Prof. Dr. Eyüp Salahattin Karakaş, Ortopedi ve Travmatoloji uzmanıdır. İlk ve orta eğitimini sırasıyla Elazığ, Gaziantep, Bursa, Yozgat ve Ankara`da aldı.

Hacettepe Tıp Fakültesi`nden mezun oldu.

Ortopedi ve Travmatoloji dalındaki uzmanlık eğitimini de aynı fakültede bitirdi. Uzun seneler Erciyes Üniversitesi`nde öğretim kullanıcı hesabı ve yöneticiliği yaptı. Eğitim ve araştırma faaliyetlerine Baltalimanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi`nde sürdükten sonra bu kurumdan emekli oldu. Şu anda Kayseri Acıbadem Hastanesi`nde görev yapmaktadır. Eyüp S. Karakaş`ın basılmış 10 adet kitabı bulunmaktadır. Ayrıca çok sayıda bilimsel makalesi yurtiçi ve yurtdışındaki dergilerde yayınlanmıştır.

Aktif Ağrısız Hayat PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu