Edebiyat Kitapları

Aleme Bir Yar İçin Ah Etmeye Geldik PDF indir

Aleme Bir Yar İçin Ah Etmeye Geldik PDF indir, e-kitap sitemizde Aleme Bir Yar İçin Ah Etmeye Geldik kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sadettin Ökten tarafından kaleme alınan Aleme Bir Yar İçin Ah Etmeye Geldik kitabı 200 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Aleme Bir Yar İçin Ah Etmeye Geldik kitabını 9786257231978 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Aleme Bir Yar İçin Ah Etmeye Geldik kitap özeti, Aleme Bir Yar İçin Ah Etmeye Geldik pdf oku, Aleme Bir Yar İçin Ah Etmeye Geldik yandex, Sadettin Ökten e-kitap pdf, Aleme Bir Yar İçin Ah Etmeye Geldik PDF Drive, Aleme Bir Yar İçin Ah Etmeye Geldik Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Aleme Bir Yar İçin Ah Etmeye Geldik PDF Oku

Aleme Bir Yar İçin Ah Etmeye Geldik Kısa Özet

*Sanman taleb-i devlet-i ca^h etmeye geldik 
Biz a^leme bir ya^r ic¸in a^h etmeye geldik*
Yenişehirli Avni

*Hayat akıyor, gu¨nler gec¸iyor, sohbet sürdürmekte. Varlıgˆın nes¸esi suretlerin altında kımıldayıp is¸mar ediyor. Duy o sesi ki seni kendi o¨zu¨ne c¸agˆırıyor. I·s¸it o nefesi ki mucizenin diri oldugˆunu sana fısıldıyor. Konan go¨c¸u¨yor ama dagˆ yerinde duruyor. Hak ve hakikat ugˆruna so¨ylenmis¸ hic¸bir so¨z ve eylem zayi olmuyor. Hic¸bir iyilik yok ki do¨nu¨p de kaynagˆına ihsanlar, armagˆanlar sunmasın. Go¨nu¨lden c¸ıkmıs¸ hic¸bir a^h yok ki I·s¸iten onu duymasın. Kim ya^ri sayıklamıs¸ da ruhlar pazarından eli bos¸ do¨nmu¨s¸?

O ha^lde as¸k ile bir daha: A^h!*

Sadettin O¨kten ve Kemal Sayar, *Go¨nu¨l Sadası’ndan Akisler* serisinin u¨c¸u¨ncu¨ kitabında, s¸airlerin hikmetli so¨zlerini de yanlarına alarak hayata, insanlıgˆa ve medeniyete dair birc¸ok hususta fikir alıs¸ veris¸inde yer alıyor, birbirlerine felsefi sorular sorarken biz okuyuculara da bu sorular kars¸ısında kendi yanıtlarımızı bulmamız ic¸in klavuzluk ediyor…

A^leme Bir Ya^r I·c¸in A^h Etmeye Geldik, iyilik, gu¨zellik, barıs¸ ve as¸k u¨zerine; bas¸ucunuzdan ayıramayacagˆınız, tadına doyulmaz bir sohbet kitabı.

Aleme Bir Yar İçin Ah Etmeye Geldik PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu