Edebiyat Kitapları

Alfa Kadını Olmak PDF indir

Alfa Kadını Olmak PDF indir, e-kitap sitemizde Alfa Kadını Olmak kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Hakan Özkan tarafından kaleme alınan Alfa Kadını Olmak kitabının çevirmenliğini Olimpos Yayınları yapmıştır. Yayıncılığını Olimpos Yayınları yaptığı Alfa Kadını Olmak kitap özeti, Alfa Kadını Olmak pdf oku, Alfa Kadını Olmak yandex, Hakan Özkan e-kitap pdf, Alfa Kadını Olmak PDF Drive, Alfa Kadını Olmak Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Alfa Kadını Olmak PDF Oku

 Alfa kadınının bütün ilişkileri daima sağlamdır. Dobra olduğu, olanı eğip bükmeden dile getirdiği, öğrenmeye ve gelişmeye açık olarak karşısındaki insanı dikkatle dinlediği için bütün ilişkilerinde başarılıdır. Gücünün tamamını; hedeflerine ulaşmak için birilerini değil kabiliyetlerini kullanmaktan, sınırlarını korumaktan, kararlı duruşlarından alır alfa kadını.

Etrafında gördüğü saygı ise kendine özgü olan o muhteşem aurasından, kendini tanımasından, kendine yakışan her şeyi bilmesinden, konuştuğunda insanları büyüleyen anlayışlı ses tonu ve bi hayli hızlıca çözüm üretebilen pratik zekâsından kaynaklanır.

Alfa kadını yalnızca ne istediğini bilmek ile yetinmez; o, istediği şeyi nasıl elde edebileceğini de çoktan hesaplamıştır.

Alfa Kadını Olmak PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu