Teknoloji Kitapları

Algoritma ve Programlama PDF indir

Algoritma ve Programlama PDF indir, e-kitap sitemizde Algoritma ve Programlama kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Şeyhmus Aydünyaya geldi tarafından kaleme alınan Algoritma ve Programlama kitabı 146 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Algoritma ve Programlama kitabını 9786257880275 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Algoritma ve Programlama kitap özeti, Algoritma ve Programlama pdf oku, Algoritma ve Programlama yandex, Şeyhmus Aydünyaya geldi e-kitap pdf, Algoritma ve Programlama PDF Drive, Algoritma ve Programlama Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Algoritma ve Programlama PDF Oku

Algoritma ve Programlama Kısa Özet

21. yüzyıl becerileri incelendiğinde, öğrencilerin algoritma tasarlama ve programlama becerilerinin geliştirilmesinin şimdilerde mühim bir yere sahip olduğu görülmektedir. Nitekim, eğitim bölgesindeki araştırmacılar ve uygulayıcılar bu becerilerin geliştirilmesi için çeşitli girişimlerde bulunmaktadır. Bu becerilerin geliştirilmesinde yanıtlanması gereken en mühim sorulardan biri, bireyin nereden başlayıp nasıl ilerleyeceğidir. Bu kitap, program geliştirmek isteyen bireyler için problem çözümü sürecinde öğrenilmesi gereken bilgileri örnek uygulamalarla açıklamaktadır.

Kitapta ele alınan problemlerin çözümünde Python programlama dili tercih edilmiştir. Bilhassa yapay zekânın alt alanları olan doğal dil işleme, makine öğrenmesi ve derin öğrenme alanlarında Python programlama dilinin yaygın kullanımından dolayı gelecekte bu programlama dilinin öğrenilmesinin mühim bulunacağı düşünülmüştür. Her ne kadar, verilerin işlenmesi sürecinde Python programlama dilinde hazır kütüphaneler bulunsa da bu kütüphaneleri kullanabilmek için temel programlama becerilerine sahip olunması gerekmektedir. Dolayısıyla bu kitap, programlamaya yeni başlayanlardan bu alanda çalışma yapan araştırmacılara kadar bir kaynak niteliği taşımaktadır.

Algoritma ve Programlama Dokümanlarını: Dokümanlar bölümünden “Algoritma_ve_Programlama_Uygulamalar” adı zip dosyasından varabilirsiniz.

Algoritma ve Programlama PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu