Çocuk Kitapları

Ali Baba And The Forty Thıeves İngilizce Türkçe Karşılıklı Hikayeler PDF indir

Ali Baba And The Forty Thıeves İngilizce Türkçe Karşılıklı Hikayeler PDF indir, e-kitap sitemizde Ali Baba And The Forty Thıeves İngilizce Türkçe Karşılıklı Hikayeler kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kolektif tarafından kaleme alınan Ali Baba And The Forty Thıeves İngilizce Türkçe Karşılıklı Hikayeler kitabı 38 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ali Baba And The Forty Thıeves İngilizce Türkçe Karşılıklı Hikayeler kitabını 9789752474659 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ali Baba And The Forty Thıeves İngilizce Türkçe Karşılıklı Hikayeler kitap özeti, Ali Baba And The Forty Thıeves İngilizce Türkçe Karşılıklı Hikayeler pdf oku, Ali Baba And The Forty Thıeves İngilizce Türkçe Karşılıklı Hikayeler yandex, Kolektif e-kitap pdf, Ali Baba And The Forty Thıeves İngilizce Türkçe Karşılıklı Hikayeler PDF Drive, Ali Baba And The Forty Thıeves İngilizce Türkçe Karşılıklı Hikayeler Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ali Baba And The Forty Thıeves İngilizce Türkçe Karşılıklı Hikayeler PDF Oku

Ali Baba And The Forty Thıeves İngilizce Türkçe Karşılıklı Hikayeler Kısa Özet

Once upon a time, a man called Ali Baba lived inthe city of Baghdad. He was a poor but nice man, alwaysready to help anyone in need. *That is why we will always be poor,* said his wife. *We have so little for ourselves but you give away money and our things to friends and strangers. One daywe will be beggars ourselves.

*Evvel zaman içinde, Ali Baba adında bir adam Bağdat’ta yaşardı. Fakir olmasına rağmen, ihtiyaçi çerisindeki herkese kolaylık sağlayan iyi bir adamdı.Karısı *işte bu yüzden hep yoksul kalacağız* dedi.*Zaten kıt kanaat yaşıyoruz, bir de sen paramızı ve eşyalarımızı dostlarına ve yabancılara veriyorsun. Birgün biz de dilenmeye başlarız.*

Ali Baba And The Forty Thıeves İngilizce Türkçe Karşılıklı Hikayeler PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu