Edebiyat Kitapları

Altı yıl PDF indir

Altı yıl PDF indir, e-kitap sitemizde Altı yıl kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Harlan Coben tarafından kaleme alınan Altı yıl kitabı 400 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Altı yıl kitabını 9786254481796 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Altı yıl kitap özeti, Altı yıl pdf oku, Altı yıl yandex, Harlan Coben e-kitap pdf, Altı yıl PDF Drive, Altı yıl Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Altı yıl PDF Oku

Altı yıl Kısa Özet

Onu her gün düşünecektim ama asla aramayacak, hatta çevrimiçi olup olmadığına bile bakmayacaktım. Sözümü tutacaktım. Altı yıl boyunca…
Başarılı bir öğretim görevlisi olan Jake Fisher tezini yazmak üzere gittiği yaz kampında Natalie adındaki ressamla tanışır. Birbirlerine ilk görüşte âşık olurlar fakat Natalie yaz sonunda Jake’ten nedensizce ayrılıp eski sevgilisi olduğunu dile getirdiği Todd’la evlenir. Genç adam olan bitene inanabilmek için düğüne gitse de aradığı cevabı bir türlü bulamamıştır. Yine de, Natalie’ye onları rahat bırakacağına dair söz verir.
Altı yıl sonra Jake ofiste öğrencisiyle görüşme yaptığı esnada bir ölüm ilanı görür. Bu ilan Natalie’nin kocası Todd’a aittir. Jake seneler sonra eski aşkını görme umuduyla cenazeye gitmeye karar verir fakat cenazede gördüğü kişi o değildir. Üstelik yaslı dul, Todd’la on yılı aşkın süredir evlidir ve Natalie’yi tanımamaktadır.
Bunun üzerine Jake olayın üstüne gitmeye karar verir. İlk olarak, yaşamının aşkıyla tanıştığı kampa gider fakat kasabadakiler orada bir kampın hiçbir zaman olmadığını, buranın senelerdır bir çiftlik olduğunu söylemektedirler. Olayı araştırmaya koyuldukça yaşamını büyük bir tehlikeye attığını anlayan Fisher, hiç ummadığı enteresanlıklarla karşılaşır ve aslında en yakınındaki bireylerin bile kendisinden senelerdır sakladığı gerçekleri gün yüzüne çıkarmak üzeredir.
Harlan Coben sürükleyici ve merak uyandıran anlatımıyla okurlarını bir kez daha eski bir aşkın gücünü ve ardındaki sırları keşfe çıkarıyor.

Altı yıl PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu