Çocuk Kitapları

Altın Elli Kral – Gülistan Sitesi Çocukları PDF indir

Altın Elli Kral – Gülistan Sitesi Çocukları PDF indir, e-kitap sitemizde Altın Elli Kral – Gülistan Sitesi Çocukları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Gülsüm Cengiz tarafından kaleme alınan Altın Elli Kral – Gülistan Sitesi Çocukları kitabı 48 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Altın Elli Kral – Gülistan Sitesi Çocukları kitabını 9786051866949 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Altın Elli Kral – Gülistan Sitesi Çocukları kitap özeti, Altın Elli Kral – Gülistan Sitesi Çocukları pdf oku, Altın Elli Kral – Gülistan Sitesi Çocukları yandex, Gülsüm Cengiz e-kitap pdf, Altın Elli Kral – Gülistan Sitesi Çocukları PDF Drive, Altın Elli Kral – Gülistan Sitesi Çocukları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Altın Elli Kral – Gülistan Sitesi Çocukları PDF Oku

Altın Elli Kral – Gülistan Sitesi Çocukları Kısa Özet

Ünite Adı: Ülkemizde Hayat
Konu Adı: Kültürel Miras – Gelenek ve Görenekler – Yakın Çevredeki Üretim Faaliyetleri

Elif ailesiyle birlikte, bir hafta sonu anneannelerini ve dayılarını görmek için Eskişehir`e gider. Dayısı arkeologdur ve konukları için çok güzel bir program hazırlamıştır. Birlikte Eskişehir`i gezerken birden fazla şey öğrenir. Frig Vadisi`ndeki Yazılıkaya Anıtı`na ve yakında zamandaki köye giderler. Elif ile Arif, dokunduğu her şeyin altın olmasını isteyen kralın öyküsünden fazla etkilenirler.

Hikaye, ülkemiz topraklarının geçmiş uygarlıklardan kalan kültürel miras yönünden zenginliği, bu mirasın muhafaza edilmesi, üretim tüketim konularına değinmektedir.

Çocukların estetik anlayışı düşünülerek her sayfası resimli hazırlandı.Okumayı sevdiren, eğlendiren ve eğlendirirken öğreten bir kurgu ile oluşturuldu.

Altın Elli Kral – Gülistan Sitesi Çocukları PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu