Siyaset Kitapları

Altıncı Neslin Son Savaşı – Uyanış PDF indir

Altıncı Neslin Son Savaşı – Uyanış PDF indir, e-kitap sitemizde Altıncı Neslin Son Savaşı – Uyanış kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Hüseyin Hakkı Kahveci tarafından kaleme alınan Altıncı Neslin Son Savaşı – Uyanış kitabı 224 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Altıncı Neslin Son Savaşı – Uyanış kitabını 9786254412349 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Altıncı Neslin Son Savaşı – Uyanış kitap özeti, Altıncı Neslin Son Savaşı – Uyanış pdf oku, Altıncı Neslin Son Savaşı – Uyanış yandex, Hüseyin Hakkı Kahveci e-kitap pdf, Altıncı Neslin Son Savaşı – Uyanış PDF Drive, Altıncı Neslin Son Savaşı – Uyanış Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Altıncı Neslin Son Savaşı – Uyanış PDF Oku

Altıncı Neslin Son Savaşı – Uyanış Kısa Özet

*Bütün uyuyanları uyandırmaya bir tek uyanık yeter!*

3. Dünya Savaşı konusu çok önceden yazıldı, şimdi oynanıyor.

Dünya, eşi benzeri görülmemiş bir kıyamete yaklaşıyor. Üstelik bu yolda yapılan bütün planlar tıkır tıkır işlemekte…

Dünyanın şu durumdaki haline bakınca 3. Dünya Savaşı konusuna ne kadar uzağız dersiniz? Aslını söylemek gerekirse hiç uzak değiliz, kıyamete bi hayli fazla yakınız.

3. Dünya Savaşı öngörülere göre Müslümanların veya Siyonizm’in sonunu getirecek deniyor ama doğru değil. Bu savaş, yeryüzünde yaşayan altıncı neslin, günümüz insan ırkının sonunu getirecek.

Dünya şimdiye kadar beş büyük kitlesel yok oluş yaşadı. Canlı türlerinin yüzde sekseninin hatta yüzde doksan altısının soyu tükendi. Sekiz buçuk milyara ulaşan dünya nüfusunu iki milyar düzeysine düşürmek için çaresi olmayan salgın hastalıklar, kıtlık, susuzluk, gıda oyunları ve son kez savaş planları kurgulanıyor.

Dünya, yedinci bin yıla yani Kova Çağı’na, diğer bir deyişle Altın Çağ’a geçebilmek için hemen hemen insanlığın yüzde seksenini kaybedecek…

Oynanan açlık oyunlarını yaşayarak göreceğiz. Lakin elimizde hâlâ bir silah var: Uyanmak!

Altıncı Neslin Son Savaşı – Uyanış PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu