Edebiyat Kitapları

Ama Gitme, Lavinia PDF indir

Ama Gitme, Lavinia PDF indir, e-kitap sitemizde Ama Gitme, Lavinia kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Elif Öner tarafından kaleme alınan Ama Gitme, Lavinia kitabı 440 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Ama Gitme, Lavinia kitabını 9786053047414 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ama Gitme, Lavinia kitap özeti, Ama Gitme, Lavinia pdf oku, Ama Gitme, Lavinia yandex, Elif Öner e-kitap pdf, Ama Gitme, Lavinia PDF Drive, Ama Gitme, Lavinia Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ama Gitme, Lavinia PDF Oku

Ama Gitme, Lavinia Kısa Özet

Umudun, cesaretin, teslimiyetin ve aşk uğruna ödenen bedellerin hikâyesi…

“Ben seni evrene haykırdım. Yıldızlar yerlerinden kaydı. Tüm uzay duydu. Sen duymadın mı?”

Bitmiş bir aşkın anısıyla vedalaşmak için dünyanın bir ucuna giden Leyla ile kendi bitişiyle halen yüzleşmemiş Baran’ın yolları, dünyanın tüm kentlerindeki tüm barlar içinde, 6.843 mil uzaktaki bir barda kesişir.

İki yıldız kayar o gece, sisin içinden. Leyla bu aşkın izlerini silmek değil, bir gün bunları yazarak özgürleşmek istediğini fark eder. Baran ise kendisini bir sisin içine hapsettiğini…

Üçüncü bir yıldız daha kayar o gece ama o kuyruklu yıldızın ucuna; aşka tutunmak kolay değildir.

Aylar geçer, dünya kendi etrafını yüzlerce kez gezinir ve birbirinin ismini bile bilmeden binlerce mil uzağa sürüklenen Leyla ve Baran’ı evren, dünyanın bir başka ucunda, yeniden bir araya getirir.

Bir yayınevinin bahçesinde, aylar önce o gece yazmaya karar verdiği romanıyla bekleyen Leyla’yı karşılayacak kişi, o romanın editörü olacak olan Baran’dan başkasını değildir.

Aşk korkuları yenebilir mi? Kopkoyu bir sisi dağıtabilir mi? Yıldızları yerinden kaydırabilir mi aşk?

Bir yazarla bir editör, ilk satırlarını birlikte yazdıkları romanın sonunu getirebilir mi?

Ama Gitme, Lavinia PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu