Edebiyat Kitapları

Ama Sizden Değilim PDF indir

Ama Sizden Değilim PDF indir, e-kitap sitemizde Ama Sizden Değilim kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nihan Kaya tarafından kaleme alınan Ama Sizden Değilim kitabı 112 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ama Sizden Değilim kitabını 9786257124195 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ama Sizden Değilim kitap özeti, Ama Sizden Değilim pdf oku, Ama Sizden Değilim yandex, Nihan Kaya e-kitap pdf, Ama Sizden Değilim PDF Drive, Ama Sizden Değilim Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ama Sizden Değilim PDF Oku

Ama Sizden Değilim Kısa Özet

Nihan Kaya’nın “En keyifli ve okuması en kolay kitabım” dediği Ama Sizden Değilim, mizah ve acının iç içe geçtiği öykülerden oluşuyor. Hem birbirlerinden bağımsız hem de birbirlerinin devamı öykülerden.

Münasip Efendi petunyasını kimseye emanet edemediği için intihar edemiyor. Huysuz yaşlı Münasip Efendi’yle petunyasının maceraları, aynı sokakta yaşayan başka bireylerin hem keyifli hem hüzünlü hikayeleriyle kesişiyor. “İkide bir ‘Ben çiçek sevmem.’ diyen siz değil misiniz? Nedir bu petunyaya düşkünlüğünüz?”

“Çiçek sevmem. Hiç sevmem. Ben yalnızca bu petunyayı seviyorum.”

Ama Sizden Değilim PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu