Edebiyat Kitapları

Amenta Ciltli PDF indir

Amenta Ciltli PDF indir, e-kitap sitemizde Amenta Ciltli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Gamze Çelik tarafından kaleme alınan Amenta Ciltli kitabı 496 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Amenta Ciltli kitabını 9786257077965 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Amenta Ciltli kitap özeti, Amenta Ciltli pdf oku, Amenta Ciltli yandex, Gamze Çelik e-kitap pdf, Amenta Ciltli PDF Drive, Amenta Ciltli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Amenta Ciltli PDF Oku

Amenta Ciltli Kısa Özet

Söylendiği günden bu yana Amenta’nınduvarlarında yankılanan bir kehanet…

Ay Düğümü lanetini bittirecek bir kitap… Her şeyin sorumlusu acımasız bir kraliçe… Ve biz… Her ne kadar mısır tanrılarının kavgası gibi gözükse de bu bizim hikâyemizdi.

Gecenin hâkiminin ve onun parıltısının…

Zamanın buzdan çarkları Ayliz Kılıç için dönmeyi bıraktığında, kumların içinden çıkarılan sırlar etrafa saçılmıştı. Karanlık gerçeklerin içindeki yerini bulan Ayliz, yaşamını ikinci kez değiştiren o zorlu kararı verecek ve kendini yeniden Aytun Karavera’nın dünyasında bulacaktı. Bir kez daha asıl ait olduğu yere döndüğünde her şeyi öğrendiğini, tek düşmanının Neftis olduğunu zannediyordu. Lakin öyle olmadığını çok geçmeden anlayacak, etrafını saran düşmanlarını teker teker tanıyacaktı.

Aytun, aşkının tuzağına düşerek Ayliz’i herkesten saklamaya çalışırken kurduğu intikam planının asıl kurbanı olduğunun farkına varabilecek miydi? Yoksa tüm bunlardan bihaber yaşamaya devam mı edecekti? İhanetler, büyülerin asırlardır süregelen etkileri ve azap ruhları…

Ay Düğümü laneti açığa çıktığında ipler kimin elinde olacaktı?

Amenta Ciltli PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu