Edebiyat Kitapları

Amnezi Serisi Takım Set 3 Kitap PDF indir

Amnezi Serisi Takım Set 3 Kitap PDF indir, e-kitap sitemizde Amnezi Serisi Takım Set 3 Kitap kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Jennifer Rush tarafından kaleme alınan Amnezi Serisi Takım Set 3 Kitap kitabı 936 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Amnezi Serisi Takım Set 3 Kitap kitabını 5026548063210 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz.

Amnezi Serisi Takım Set 3 Kitap kitap özeti, Amnezi Serisi Takım Set 3 Kitap pdf oku, Amnezi Serisi Takım Set 3 Kitap yandex, Jennifer Rush e-kitap pdf, Amnezi Serisi Takım Set 3 Kitap PDF Drive, Amnezi Serisi Takım Set 3 Kitap Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Amnezi Serisi Takım Set 3 Kitap PDF Oku

Amnezi

Her Şeyi Unutmaya Zorladılar. Ama Asla Unutmayacaklar
Kendine bile güvenemediğinde, kime inanabilirsin?

Anna’nın yaşamı sırlarla kuşatılmıştır. Babası Şube’nin son projesi için, çiftlik evlerinin altındaki laboratuvarda, genetiği değiştirilmiş dört çocuğu gözlemleyip üzerlerinde çeşitli testler yapmaktadır. Ciddi mizaçlı Nick, neşeli Cas, zeki Trev… ve Anna’nın kalbini çalan Sam.

Şube, çocukları geri alma vaktinin geldiğine karar verince Sam bir kaçış planı yapar. Onunla gitmek ve güvenli yaşamına devam etmek içinde kalan Anna’yı babası kaçmaya zorladığında Sam de genç kızı her ne olursa olsun Şube’den koruyacağına dair söz verir. Lakin bir sorun mevcuttur: Sam ve diğerleri laboratuvardan önceki hayatlarına ve gerçek kimliklerine dair hiçbir şey hatırlamamaktadır.

Hayatta kalmak için, Şube onları yakalayıp geçmişlerini tamamen ellerinden almadan önce tüm ipuçlarını bir araya getirmek mecburiyetindedirler. Üstelik Anna kaçışları sırasında Sam’le birbirlerine tahmin ettiklerinden fazla daha fazla bağlı olduklarını keşfedecektir…

“”Heyecan dolu, bir solukta okunan ve romantik bir hikâye… Serinin bu muhteşem ilk kitabında sırlar, özel yetenekler, aile, arkadaşlık ve aşk harika bir biçimde bir araya gelmiş.””
-Julie Cross, Fırtına serisinin yazarı-

“”Nabzınızı hızlandıracak bu macera; kimlik arayışı, gizem ve romantizmle harmanlanmış.””
-Lissa Price-

“”Şaşırtmacalar, sırlar ve ihanetlerle dolu, heyecanlı bir yolculuk. Çok sevdim. Devamını alayım, lütfen!””
-Kim Harrington-

“”Gizem ve şüphe dolu, heyecan verici bir roman. Beni ilk sayfadan etkilemeyi başardı. Bayıldım.””
-S. J. Kincaid-

“”Rush’ın romanını elimden bırakamadım. Heyecanlı ve gizemli bu hikâye beni sürekli olarak şaşırttı.””
-Michelle Hodkin, Eksik Parça ’nın yazarı-

Bellek

Kaçtıklarını Sanıyorlardı Ama Hiç Bu Kadar Yanılmamışlardı…

Anna, Şube’den Sam, Cas ve Nick’le birlikte kaçtıktan sonra saklanarak ve Sam’in kaidelerina uyarak hayatta kalmayı öğrenmeye çalışır: Dikkat çekme. Her zaman yanında silah taşı. Bulunduğun yeri tanı. Arkanı kolla.

Anıları su yüzüne çıkmaya başlayan Anna çocukluğundan biriyle karşılaşınca sadakati sınanır. Bu, Şube’nin bir oyunu mudur yoksa Anna’nın sürekli olarak umut ettiği kavuşma mı gerçekleşiyordur? Tüm yanıtlarsa daha büyük bir sorunun arkasında gizlidir: En başında Anna’nın anıları neden silinmiştir?

“”Gelişmiş teknoloji ve büyük bir devlet komplosu okurları soluksuz bırakacak.””
-School Library Journal-

“”Kimlik karmaşası, gizem ve hız kesmeyen bir aşk hikâyesiyle sona eren, kalp atışlarınızı hızlandıracak Bellek, elinizden bırakamayacağınız bir macera sunuyor.””
-Lissa Price-

“”Bu gerilim romanı, okurları koltuklarına yapıştıracak. Kesinlikle sürükleyici bir hikâye.””
-Kirkus Reviews-

“”Serinin ikinci kitabında macera tavan yapmış. Romantizmin bunun yanında aile ilişkilerinin ön plana çıkması okuru derinden etkileyecek.””
-Booklist-

“”Sırlar, şaşırtmacalar ve ihanetlerle dolu bir gerilim. Bayıldım. Bir sonraki kitabı sabırsızlıkla bekliyorum.””
-Kim Harrington-

Diriliş

Görevini hatırlamıyordu.

Ama kızın yüzünü asla unutmayacaktı.

Şube dağılmıştır ama Anna, Sam, Cas ve Nick yine de diken üzerindedir. Organizasyondan geriye kalanlar pusuya yatmıştır, eski hayatlarına dair anılarıysa daha kuvvetli bir biçimde geri dönmektedir; özellikle de Nick’inkiler…

Bölük pörçük anılarının ve Şube dosyalarındaki ipuçlarının izini süren Nick, yanıtları ve rüyalarından bir türlü çıkmayan kızı bulmak için tek başına yola koyulur. Oysa genç kızın yaşadığı sakin kasaba sırlarla doludur ve Nick sonunda, ortak geçmişlerini görülmektedirmanın ölümcül sonuçlar doğurabileceğini öğrenecektir…

Amnezi efsanesinin heyecan yüklü finalini ve Şube’yi bu kez Nick’in gözünden okuyun.

Şube’ye bulaşan hiç kimse masum değildi.

Ben dahil.

Anna’nın veya Sam’in, hatta Cas’in bile işitme mesafesinde olmayacağı, yalnız geçireceğim birkaç günü gözümde canlandırdım ve içten içe, yaşamımdaki en büyük hatalardan birini yapıp yapmadığımı düşünmeye başladım. O üçü, tek tanıdıklarımdı. Tanıma gereği duyduğum tek insanlar onlardı.

Lakin geçmişi, yapmış olabileceğim hataları merak ederek yaşamak, bir avuç hap misali içimi parçalıyordu.

Gitmek zorundaydım.

Neyle karşılaşırsam karşılaşayım.

“Bu gerilim yüklü roman, ilk sayfalarından bu yana okuru koltuğuna yapıştıracak. Kesinlikle sürükleyici bir hikâye.”

-Kirkus Reviews-

“Macera dolu… Sırların açığa çıkışı ve hadiselerin hızı hikâyeyi bir hayli sürükleyici kılıyor.”

-Publishers Weekly-

“Sürükleyici bir roman… Distopik kitap arayışındaki okurlar bu yeni maceraya bayılacak.”

-Booklist-

Amnezi Serisi Takım Set 3 Kitap PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu