PDF İndir

Anadolu’da Turizm Rehberliği PDF indir

Anadolu’da Turizm Rehberliği PDF indir, e-kitap sitemizde Anadolu’da Turizm Rehberliği kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. A. Özdal Değirmencioğlu tarafından kaleme alınan Anadolu’da Turizm Rehberliği kitabı 488 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Anadolu’da Turizm Rehberliği kitabını 9789758640775 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Anadolu’da Turizm Rehberliği kitap özeti, Anadolu’da Turizm Rehberliği pdf oku, Anadolu’da Turizm Rehberliği yandex, A. Özdal Değirmencioğlu e-kitap pdf, Anadolu’da Turizm Rehberliği PDF Drive, Anadolu’da Turizm Rehberliği Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Anadolu’da Turizm Rehberliği PDF Oku

Anadolu’da Turizm Rehberliği Kısa Özet

Türkiye`ye gelen turist gruplarının mühim bir bölümü, ülkemize kültür turları çerçevesinde, tarihi yerlerimizi görmeye gelmektedirler. Bu gruplara gezileri boyunca eşlik eden, yol gösteren rehberler de Anadolu`nun tarihi yapısına paralel olarak onlara bir çok değişik uygarlıklar ile ilgili bilgiler aktarmaktadırlar.

Turizm Bakanlığı`nca tertip edilen kurslarda rehber adaylarına tabi ki bu uygarlıklar üzerine yeteri kadar bilgi verilmektedir. Bunun yanı sıra çeşitli ören yerleri ve çeşitli medeniyetler ile ilgili her biri alanında uzmanlaşmış ve ele aldıları konuyu bu kitaptan çok daha kapsamlı ve çok daha yetkin bir biçimde inceleyen bir çok yayın da mevcuttur. Zaten bu çalışma da kaynakçada gösterilen yayınların içerdiği bilgilerin, yazanların aktif klavuzluk dönemlerindeki tecrübeleri ışığında düzenlenmiş bir derlemeden ibarettir.

Anadolu’da Turizm Rehberliği PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu